Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Proginfó alapképzés mérnökinfo...

Proginfó alapképzés mérnökinfo mesterrel vagy mérnökinfo alap proginfó mesterrel a jobb kombináció?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik se szerint. Mérnökinfo után én biztos nem mennék prog mesterre, mert minek. Több tudást nem ad. Egyetemen az alapokat tanulod meg úgy is. Akkor már inkább villamosmérnök mesterre, így ha programozásba is helyezkedsz el, akkor több dologgal tudsz foglalkozni, például ipari szoftvereket tervezni/készíteni.


Prog info után, meg mérnökinfot felesleges csinalni. Proginfoval érdemesebb vagy elmenni dolgozni, vagy prog mesteren folytatni.

2020. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha fejlesztőként akarsz dolgozni, akkor felesleges az MSc.
2020. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik se, mi a francnak? Ha melózni akarsz, akkor bsc után irány a vesenyszféra, ha kutatni akkor meg egy dologra szakosodj. Amúgy is, az megvan, hogy mit te akarsz jó esetben 8 év megcsinálni? Ennyi idő alatt már senior vagy és megkeresheted egy garzon árát, te meg ott állnál szakadt egyetemistaként, biztos megéri...
2020. febr. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
3: msc mellett is lehet dolgozni. A bsc+msc kombót is le lehet nyomni 6 év alatt. Továbbá lévén egy garzon 20 millánál kezdődik kíváncsi vagyok mennyi idő alatt szeded össze...
2020. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

És jobb pozícióknál igenis kell master (nézd meg pl a google vagy amazon hírdetéseit)

Amúgy én szakazonosan csinálnám a kettőt.

2020. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 megnéztem a Google és Amazon Software Engineer hirdetéseiből párat, nem kérnek sehol MSc-t, a Google BSc-t sem igazából.

Linkelsz olyat, ahol kérnek?

2020. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]


Mindkettőnél "preferred", bár tény, hogy nem minimum.

2020. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!