Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP-ban hogyan tudok olyat...

PHP-ban hogyan tudok olyat csinálni, hogy egy scripttel bejelentkezek egy weboldalra felhasználónév jelszóval, majd utána jelszóvédett tartalmat kinyerem a scripttel?

Figyelt kérdés
Van egy adatbázisom, amihez sajnos csak egy jelszóvédett webes felületen férek hozzá ebből olvasnék ki, és mentenék át egy másik adatbázisba adatokat egy php script segítségével. Viszont authentikálnom kell előtte magam. Ezt meg tudom így oldani PHP-ben? Vagy lépjek be böngészőben, onnan másoljam ki a sütiket, azt adjam át a scriptnek, és úgy futtassam le?

2020. febr. 25. 10:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A rendszer a miénk. Csak REST API, PHPMyadmin szerű adatbázis kezelő, vagy export funkció ninxcs hozzá. Olyan fejlesztési dokumentáció sincs, amivel tudnék tovább haladni.
2020. febr. 26. 08:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Kellene lennie egy adatbázis szerverenek.... és azt mindig ellehet érni.
2020. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nagyon szépen köszönöm, azzal meg fogom tudni oldani, amit szeretnék. A többieknek viszont egyáltalán nem tudok hálás lenni, hogy itt kötekednek az architektúrán, annak ellenére, hogy leírtam, hogy mi a helyzet. Nincs adatbázis szerver sem, bináris adatbázis van, így tudom kiolvasni, másképp nem.
2020. febr. 26. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!