Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » CTRL + SPACE billentyűkombinác...

CTRL + SPACE billentyűkombinációval, hogyan tudok egyszerű képkivágást csinálni?

Figyelt kérdés
CTRL + SPACE billentyű kombinációval nem tudok rájönni, hogy hogyan lehet képkivágást csinálni, neten keresgéltem már de sehogy nem jövök rá! :D :(

2020. márc. 7. 11:55
 1/5 Szirty ***** válasza:

Honnan/mivel/miért akarod kivágni, mit értesz pontosan "kivágás" alatt és miért ragaszkodsz a Ctrl-space kombinációhoz?


Célszerűbb a kérdést úgy feltenni hogy leírod mit szeretnél (a problémát/feladatot) és nem az elképzelt megoldásra kérdezel rá...

2020. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keresőben Képmetsző - használd ezt..

[link]

2020. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Csak sima képernyőképet akarok csinálni/kivágni, nem tudom mi nem volt érthető ahogy le írtam, azért ragaszkodok ehhez mert egy egyszerű billentyűkombinációval elérném a napi több 100 képkivágást nem programmal, mint képmetsző
2020. márc. 23. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Felőlem nyomogathatod a ctrl+space -t, de nem hiszem hogy sokminden fog történni.. ;)


Az Alt+PrintScreen nek már több értelme van (aktuális ablak másolása a vágólapra) de azt is bele kell illeszteni pl Paint-be majd elmenteni. Ez se egyszerűbb.

2020. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Kosz a semmit nemero valaszt igen semmi nem tortenik vele, sikerult megcsinalni hala nektek okostojasoknak! Ctrl+Space semmit menteni nem kell caak ctrl+v vel beillesztem de kosz , amugy az altot nem kell nyomni hatha segitek vele neled nagy agytroszt

2020. márc. 25. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!