Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyetemen, hogy tudtatok...

Egyetemen, hogy tudtatok párhuzamosan matekot, egyéb kiegészítő tárgyakat tanulni a programozás mellett?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják gyakorolj napi 4-5 órát legalább, hogy? :O egyszerűen a többi tárgytól már nem nagyon marad időm programozni gyakorlatban...
2020. márc. 20. 16:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy PTI szakról van szó
2020. márc. 20. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annyit programozok, amennyi szükséges a tárgy ötös teljesítéséhez, aztán tanulom a többit. Szabadidőmben amikor kedvem van, akkor meg programozok pluszba.
2020. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szabadidőm kb nulla :D folyamat tanulok a matekra, főleg anal,diszkrétre .. :( :D
2020. márc. 20. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nekem úgy ment a dolog, hogy egyetemre már meglévő programozó tudással mentem, így csak matekot kellett tanulnom. Általában az emberek vagy így, vagy emelt matekot végezve jönnek át progrmaozó szakra, és úgy ugye kevesebbet kell matekkal foglalkozni. Akinek se a matek, se a programozás nem megy (az miért ezt választotta?) az vért izzad. De erről szól az egyetemen. Éjjel nappal tanulsz, vagy ahogy a "bölcsek" mondják: tudni kell, nem tanulni.
2020. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de már ne is haragudj, emelteztem matekból,infoból is, de kb ha csak a bsc szintet ütöm meg, hova fogok kelleni?

...

Nyilván nem csak a bsc szintet szeretném elérni, és eléggé zavar,hogy nem tudok mindenhez kellő időt tenni,mert vannak témakörök amik kevésbé mennek arra ilyenkor nyilván több időt fordítok, és attól veszem el ami jobban megy.

Egyelőre nem látom a célt, a tanulás végét :D

2020. márc. 20. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is a tanulnivaló része, hogy képes legyél menedzselni az idődet, szűrni a megtanulandókat.
2020. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!