Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vettem egy windows VPS-...

Szabikaa2000 kérdése:

Vettem egy windows VPS- szervert hogyan tudom azt megvalósítani, hogy pl egy MTA szervert futtassak a vps-en, úgy hogy ha kilépek a vps-ből a gépemen akkor is fusson a szerver?

Figyelt kérdés

#Windows #VPS #WindowsVPS #SZERVER vpswindows
2020. ápr. 3. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok mókolt játékszerverekkel, de ha valamilyen szervert szakszerűen feltelepítesz, az szolgáltatásként fog futni. Tehát nem kell aktívan bejelentkezve lenni, a rendszer indításával, felhasználóktól függetlenül magától elindul. Üzemeltetek pár web-, FTP-, SSH-, mail- és IRC-szervert, szép is lenne, ha csak akkor működne mondjuk egy weboldal, ha épp az adott gépen be vagyok lépve. :D

De ha mégsem, akkor meg elindítod, és kijelentkezés helyett csak a kapcsolatot bontod a szerverrel. Ez azt jelenti, hogy továbbra is bejelentkezve maradsz, és az elindított programjaid tovább futnak.

2020. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!