Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Palkovics azt mondta hogy a...

Palkovics azt mondta hogy a munkanélkülivé vált takarító menjen el programozónak, s hogy a képzése 95-át támogatják. Lett ebből valami? Hol lehet ilyesmire jelentkezni?

Figyelt kérdés
Ráadásul én nem is takarító vagyok hanem van egy középfokú műszaki végzettségem, és hobby szinten programozással is foglalkozom, így nem lenne annyira idegen mint annak aki 8 általánossal takarító.
2020. ápr. 27. 15:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mond meg jol mindenkinek
2020. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
részleg diszkó
2020. ápr. 28. 13:54
 33/36 anonim ***** válasza:

Ez inkább politikai téma, nem is tudom, mit keres itt, de ha már itt van..


Szerintem ez nem így lesz, a jelenlegi kormány "ideológiájába" (szerintem nincs nekik, de nevezzük ennek az egyszerűség kevéért) nem fér bele, hogy ingyen, vagy majdnem ingyen juttasson bármit is. Szóval a támogatás abból fog állni szerintem, hogy meglépi azt, amit egy kereskedelmi bank soha, hogy nulla jövedelemre hitelezzen.


Amiről én tudok, az a Diákhitel Plusz, amit felnőttképzésre is lehet majd felhasználni, de egyelőre nincs meghatározva pontosan, hogy milyen képzésekre, de gyanítom, hogy a programozó bootcamp-ek is benne lesznek a körben. Szerintem őket érdemes követni, és ha van érdemi infó, akkor el lehet rajta gondolkodni.

2020. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem programozókat akarnak képezni (le is írják, hogy nagyon alapszintű tudást adnak) hanem azt akarják elérni, hogy a lakosság ne legyen digitális analfabéta.

Nyilván nem lehet gyorstalpalóval profi szoftverfejlesztőket képezni, mint ahogy orvost és autószerelőt sem. Viszont meg lehet tanítani a számítógép használatát olyanoknak, akik egyáltalán nem értenek hozzá.


Aki hobbi szinten programozik, annak nem sok újat fognak tanítani, nem ő képezi a célcsoportot.

2020. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ha bruttó másfél milláról van szó, az még seniorként is bőven megkereshető fizetés, vezető fejlesztői pozíciót el sem vállalnék annyiért.
2020. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, rossz kérdéshez írtam.
2020. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!