Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A 8 hetes informatikai képzés...

A 8 hetes informatikai képzés sikeres elvégzése után 1db ingyenes képzést lehet igénybe venni. Hol találom a választható képezéseket? Azt még nem tették közzé?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 09:44
 1/8 anonim válasza:
ez engem is érdekelne. sőt javaslatok, mit érdemes választani
2020. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyfajta morbid kíváncsiságból én is elmennék erre a 8 hetes izére, hogy mit lehet ennyi idő alatt összehozni, de nincs időm.
2020. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ez csak belépőre jogosit. lényegében egy tanfolyammal egybekötött minifelvételi, hogy azoknak is esélye legyen akiknek tényleg semmi köze az informatikához. akinek meg van az olyasmit tanul amit ugyis tud de egy két ujdonság neki is lehet lesz. érdemi dolog csak akkor várhato ha ezzel megszerzi a jogosultságot. persze ha erre nincs időd akkor arra se lenne.
2020. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kell oda elmenni, online megy az egész.

Nagyon alapokat fognak tanítani, amolyan kedvcsináló és szűrő, hogy ki az akinek menni fog a komolyabb tanfolyam is. Nekem nem valószínű, hogy lesz benne újdonság, csak azért csinálom meg, mert szerintem lesznek érdekes tanfolyamok utána, amire jogosulttá válok ezáltal.

Hogy mit érdemes választani? Szerintem a 8 hét alatt kiderül számodra, hogy mi érdekel. Igaz, csak felületesen, de bepillantást nyersz a weboldal-, pc szoftver készítésébe.Továbbá tervezési folyamatok, hálózat (jó kis OSI modell).

Ezek után ha megjön a kedved hozzá, akkor válassz, de csak akkor. Aki nem tudja hobbiból csinálni, sosem lesz jó benne, mert aki a számítástechnikát nem szereti, az kifejezetten utálja. Nincs középút. XD

2020. máj. 20. 11:38
 5/8 A kérdező kommentje:
A 3-as megelőzött és tökéletesen egyetértek azzal amit ír.
2020. máj. 20. 11:40
 6/8 anonim válasza:
nálam már kiderult mi érdekel csak attol tartok, az nem lesz közte, max a felé vezető ut
2020. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
engem android programozás érdekel, de az alogha lesz. java tanfolyam kéne hozzá elötte alapnak de lehet az se lesz.
2020. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Röviden leírnátok, hogy eddig mit kellett csinálni a képzésen? Engem is érdekelt volna csak sajnos lemaradtam a jelentkezésről.....
2020. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!