Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Macbook Air 2020 i3-as (10.gen...

Macbook Air 2020 i3-as (10.generációs) processzorral milyen programozási feladatokra lehet elég?

Figyelt kérdés

Valójában az a fő kérdés, hogy egy 3 éves proginfó alapszak elvégzéséhez elég lesz-e ez a processzor az egyetemre vagy az egyetem melletti programozási feladatokhoz.(nyilván nem data analysis lesz az elején meg mesterséges intelligencia fejlesztés, hanem programozási nyelvek elsajátítàsa alap szinten) Mivel most jött ki ez a gép/processzor, nyilvánvalóan nincs még sok tapasztalat vele kapcsolatosan. Én úgy láttam, hogy akár jobb is lehet, mint a 8. generációs i5-ös processzor amely ja jól tudom a 2018-as Macbook Air-be van, de ez nem tudom, hogy programozás szempontjából mit jelent.

Van-e esetleg valakinek tapasztalata vagy van-e valakinek ilyen gépe?

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. máj. 24. 19:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a lehetséges 250ből az elég sok
2020. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Pláne hogy 60GB az max magának a Windowsnak lesz elég.. emlékeim szerint jó nagy szutyok programokat is kellett használni, mint pl WebSphere es Rational Rose.. Nem tudom ezek vannak-e amúgy Mac-re. Persze lehet azóta változott a tanterv/más a tanár aki nem erőlteti ezeket a vackokat. (BME 2002-2007) De kisebb, pl szimulációs vagy digitális technikához kapcsolódó programokból több volt... a nevüket ne kérdezd, de biztos vagyok benne, hogy azok csak Windowsra vannak/voltak. Annak ideján nekem is volt ismerősöm aki bár nem Mac-et, hanem Linuxot használt, de neki is volt Windows-a mellé, mert kell... Persze az is jó, ha van otthon egy Windowsos asztali géped és arra csak betávoliasztalozol.
2020. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Azt hiszem, meggyőztetek (nem csak Ti), hogy elsőre inkább Windows-t vegyek, vagy legalábbis komolyabban elgondolkozzak rajta :D

2020. máj. 27. 13:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!