Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi ez a formátum? Hogyan...

Ozmium42 kérdése:

Mi ez a formátum? Hogyan dolgozzam fel? (JSON, python3)

Figyelt kérdés

JSON dokumentumokon belül találkoztam azzal a mintával, hogy adatok úgy vannak megadva pl. hogy "s2:'id';i:0;". Az s2 pl. egy két betűből álló string előtt van. Az i integer előtt. stb. Hogyan lehet ezt konvertálni pythonban, hogy ne egy hosszú string legyen az egész, hanem egy könnyen kezelhető adattípus? Pl. a fenti példát egyszerűen megkapnám egy dictionary-ben, mint {id:0}.


(megpróbáltam reguláris kifejezést írni, részleges sikerrel, de ez túlbonyolítás, és szerintem léteznie kell ennél egyszerűbb és konyhakészebb megoldásnak)



2020. máj. 26. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy néz ki, mint egy PHP-s objektum serializációja. Szerintem ez kell neked: [link]
2020. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, működik!
2020. máj. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!