Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell kilépni egy...

Hogyan kell kilépni egy eljárásból Blocklyban?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan kell kilépni (vagy csak nem találom azt a blokkot) egy eljárásból (vagy definícióból, nem tudom, hogy mondják még), amikor meglesz az eredmény, és ez így nagyon bosszantó, mert beleágyaztam önmagába a definíciót, és amikor végez a beleágyazott rész végrehajtásával, onnan folytatja, ahol abbahagyta, és nem találom a kilépés, vagy valami ilyesmi funkciót. Ezzel így az a baj, hogy megismétel egy részt többször is.


Ideírom a linket, amivel el lehet érni a programot.

[link]

Itt ki is lehet próbálni, módosítani lehet, szóval ha sikerül kijavítanod, légyszi küldd vissza a javított program linkjét. Linket kérni a kódodhoz jobb felől, fent, a nyelvválasztás (jelenleg nekem, és valószínűleg neked is, magyar) alatt a középső (második) gombbal lehet.

Másold ki, és küldd vissza légyszi nekem itt.


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 28. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a ciklus rész befejezi az ismétlés részére gondoltál? (break minden normális nyelvben a neve)
2020. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Igen erre gondoltam

2020. máj. 28. 23:44
 3/5 A kérdező kommentje:
De eljárásból, vagyis függvényből, ahogyan többször használják. Abból szeretnék kilépni.
2020. máj. 28. 23:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ciklusból. De gondolom ugyanúgy kell.
2020. máj. 28. 23:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megoldanom a problémát.
2020. máj. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!