Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elég tudni a programozási...

Elég tudni a programozási tételeket és az alapokat ahhoz, hogy valaki programozóként eltudjon helyezkedni? Ha nem, akkor mi szükséges még?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy kevés ennyit tudni, de nem tudom hogyan tovább. Szeretem csinálni és szorgalmas vagyok, ezzel nincs probléma.

2020. jún. 3. 18:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Csinálj pár referencia projektet.
2020. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a ki, kivel, hol, mikor, mit csinált játékot, de nem hiszem hogy ez érne valamit. Milyen jellegűt kéne?
2020. jún. 3. 18:58
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Kb annyira elég mint egy autószerelőnek annyit tudni hogy a kocsinak négy kereke van és motor hajtja.
2020. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nem segített.
2020. jún. 3. 19:02
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Milyen nyelveket, keretrendszereket ismersz? mihez értesz?
2020. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Java

- getter/setter

- polimorfizmus

- interface

- konstruktor

- kasztolás

- tömb

- ArrayList

- kivételkezelés

- inner és anonim class

- lambda lényege

- szálkezelés lényege

- modifierek

- stack/heap

- alap SQL lekérdezések

2020. jún. 3. 19:28
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Ez nulla. Most tartasz ott, ahol egy középiskolás. Most kellene jönnie egy felsőfokú végzettségnek, ahol megtanulsz programozni és mellette dolgozni.
2020. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem vettek fel alapképzésre. Egyelőre nem próbálkozok újra (ennek a miértje külön téma). Jelenleg a programozásra szeretnék koncentrálni. Egyébként van releváns papírom (gazdaságinformatika), de semmit nem ért.

Tudom, hogy az lenne a legkorrektebb ha lediplomáznék, de úgy gondolom, hogy más lehetőségek is vannak.

Mit kéne még tudnom, hogy ne ott tartsak ahol egy középiskolás?

2020. jún. 3. 19:51
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

"Mit kéne még tudnom, hogy ne ott tartsak ahol egy középiskolás?"


Sok egyebet. Algoritmuselméletet, matekot, boole algebrát, mert arra hivatkozni, hogy tömb, konstruktor, meg getter/setter, hát az elég nevetséges.

2020. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
A boole algebrára miért lesz szükségem?
2020. jún. 3. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!