Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ingyenes mysql adatbázist...

Tomi 11 kérdése:

Ingyenes mysql adatbázist hostolo oldal?

Figyelt kérdés
Az adatbázist saját programmal kéne elérni, fontos hogy minden felhasználónak csak a saját dolgaihoz legyen jogosultsága, de az is elég, hogy ha a felhasználók csak olvasni tudják.

2020. jún. 24. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat nem fogsz kapni. Sőt a legtöbb webhosting szolgáltó ahol van mysql is nem tudod külsőleg elérni, biztonsági okokból. Van 1-2 ahol igen, de általában az a jellemző, hogy külsőleg nem fogod tudni. Ingyenes nem fogsz kapni, ha még lenne is azt biztos nem fogod tudni kívülről elérni. De külön tudsz bérelni Mysql szervert, amit bármire felhasználhatsz már.
2020. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bérelnék egy VPS-t a helyedben. Azt úgy paraméterezed ahogy szeretnéd, és nem is vészesen drága. (havi 2-3eFt-ból szerintem kijön) persze kérdés a szerver terheltsége mit igényel.
2020. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] Itt tudsz, bár már rég használtam, azóta változott/változhatott. Régebben ez olyan volt, mint a feltöltő kártyás telefon tudod. Feltöltessz pénzt például $10 és mondjuk meg van adva, hogy ez a szerver $5 havonta. Viszont az $5 az a teljes hó. Ha te csak fél hónapot használod, tehát fél hónapig "aktív" akkor csak $2.5. Ha csak 1 napig kell akkor ugyebár $5/30-ba kerül. Szóval ahogy fut, úgy vonja le szépen az $5-ból a pénzt. :) Remélem érted.
2020. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!