Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » StreamReader nem létező fájl...

StreamReader nem létező fájl hatására hogy tudom kikapcsolni a gomb Enable módját?

Figyelt kérdés

Hogy oldhatnám meg, hogy, van mondjuk egy StreamReader ami kér egy Text.txt fájlt, viszont ha a gépen (még) nincs meg az a fájl, akkor buttonX.Enabled = false legyen?


Lényeg: egy játékhoz kéne, betöltés fájlként, viszont néztem, ha nem játszott(am) még, szóval nincs mentés, akkor a program kicrashel

Ezt szeretném megoldani, hogy akkor ne engedje őt tovább, akár ki is írja üzenetben hogy labelX.Text = "Még nincs mentett játékod"


Nagyon köszönöm a segítséget



2020. júl. 13. 18:58
1 2
 11/14 tabaki ***** válasza:

„szerintem csak valami hobbiprojekt”

Khm, úgy tűnik, nálad nem ült igazán #7 kis poénja.


Kérdező, nekem is elküldhetnéd, mindjárt írok privátot.

2020. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted. :)
2020. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Rövid jellemzés:

Vannak az ilyen "idle" kattingatós játékok, ha olyan, bár már 1200 sor felett vagyok, még mindig nincs kész

Sajnos előfordulnak olyan tényezők amik miatt nem tudom olyan gyorsan megcsinálni


Utolsó, tudnál írni esetleg egy üzenetet?

2020. júl. 14. 22:12
 14/14 A kérdező kommentje:

*na olyan


Csak grafikával nem foglalkozok, mert lehet picit zavaró lenne

Viszont csináltam sötét módot, ha valaki pl este játszik a szeme túlélje

2020. júl. 14. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!