Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legkirályabb nyelv?

Melyik a legkirályabb nyelv?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 12:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%
Ami a számban van.
2020. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
21%

"C++-ban hogyan írsz egy olyan alkalmazást, mint a Gyakorikérdések.hu? Magyarázd el kérlek, mert én eddig még nem jöttem rá."


Hát az nagy baj.

2020. júl. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
6%

Na, de tényleg :) Mondjuk itt a kérdéshez tartozó szavazás funkciót hogyan implementálnád C++-ban? Azt értem, hogy egy C++ program előállítja a szükséges HTML-t és CSS-t, ezt elküldi a böngészőnek. A böngésző ezt feldolgozza és megjeleníti a képernyőn az elemeket. Kattintáskor a böngésző pedig elküldi a szavazást a szervernek, ahol az feldolgozza.


Na de C++-szal hogyan csinálod meg, hogy egy opció kattintásakor a böngésző kérést küldjön a szerver felé, és frissüljön a szavazatok eloszlását mutató grafikon az oldal újratöltése nélkül?


Cinizmus helyett segíts kérlek, ha igazán jó szakember vagy, akkor segítesz másoknak.

2020. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
23%

"Cinizmus helyett segíts kérlek, ha igazán jó szakember vagy, akkor segítesz másoknak."


Hát ez egy elég hülye megállapítás volt. A szakembert a szakmaiságában nem minősíti az a tulajdonsága, hogy hajlandó-e segíteni olyan embereknek, akiket még életében nem is látott.


Ezen túl, én már nagyon rég óta nem foglalkozom web-es dolgokkal, de ha nem tévedek nagyot, akkor a dolog kulcsa a dinamikus html lesz.

2020. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%

"C++-ban hogyan írsz egy olyan alkalmazást, mint a Gyakorikérdések.hu? Magyarázd el kérlek, mert én eddig még nem jöttem rá."


Innen látszik hogy nem vagy több egy átlag desktop felhasználónál. Értsd úgy: a programozáshoz ilyeneknek nincs sok közük.

2020. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
onclick='getscript("/jquery/szavazas.php?id=10608705&v=1","res");
2020. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
10%
És ez C++ kód? Mert ha igen, akkor nincs több kérdésem.
2020. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
7%

Már bocs, de téged, akit érdekel ez a dolog, mi tart vissza attól, hogy ennek utána nézz?

Tőlem várod a választ, aki nem, hogy nem foglalkozik ilyesmivel, de még utálja is.


A dolog úgy van, ahogy írtad. A c++ is alkalmas arra, hogy a html kódot legenerálja, a háttérszámításokat, file I/O műveleteket elvégezze, stb.

Ez, hogy a kliensnek nem kell újratöltenie a lapot ha valami apróság megváltozik, a szerveroldali programnyelven túlmutat.


Történik egy klikk esemény, ami végrehajt egy postot a szerver felé (paraméterrel), az meg visszanyomja a megjelenítendő értéket amit a kliens feldolgoz és prezentál.

Feltételezem, hogy javascript nélkül ez az eksön nem lenne kivitelezhető, tehát már bekavar egy olyan (kliens oldali) tényező, feltétel, amiről a szerencsétlen c++ nem tehet.

2020. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
27%

Hoppa, 3-4 lepesben azert csak eljutottunk oda, hogy C++-ban nem lehet olyan alkalmazast irni mint a Gyakorikerdesek.hu. Ettol nem kevesebb a C++, csak mas az alkalmazasi terulete, ezert nem lehet abszolut sorrendet felallitani.


"Tőlem várod a választ, aki nem, hogy nem foglalkozik ilyesmivel"


Igen, mert tettél egy kijelentést, ami hamis.


Egy vicc vagy, mint szakember. Dobalozol ugy allitasokkal, hogy utolagos bevallasod szerint nem is ertesz hozza.


Tovabbi szep napot, hetveget kivanok!

2020. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%

"Hoppa, 3-4 lepesben azert csak eljutottunk oda, hogy C++-ban nem lehet olyan alkalmazast irni mint a Gyakorikerdesek.hu."


Nem jutottunk el oda.

Csak te próbálod sikertelenül "megmagyarázni" azt, hogy miért nem vagy matt fekete a dologhoz. De, az vagy.


A dolog javascript nélkül nem működne, ez a kulcs, ezt kéne belátnod, meg azt, hogy ami php-ben van megírva a gyakoriból, az 100 %-ban megírható lenne c plusplus-ban is.


Én nem állítottam olyat, hogy ne értenék hozzá. Azt állítottam, hogy nem szeretem és nem is követem a web fejlődését. Ettől föggetlenül ha nagyon kellene, meg tudnám azt csinálni, ami szerinted nem lehetséges.


Azt, hogy nem értesz hozzá, éppen te állítottad amikor ezt írtad:


"C++-ban hogyan írsz egy olyan alkalmazást, mint a Gyakorikérdések.hu? Magyarázd el kérlek, mert én eddig még nem jöttem rá."

2020. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!