Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legkirályabb nyelv?

Melyik a legkirályabb nyelv?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 12:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%

Nos, úgy látszik nekem valami nagyon nagy bajaim vannak a logikus gondolkozással, segíts kérlek tisztán látni!


------------------


Nézzük milyen kiindulópontjaink vannak:


1. A Gyakorikerdesek.hu egy webes alkalmazás.

2. Egy webes alkalmazás áll szerveroldali és kliensoldali logikából.

3. Egy webes alkalmazás szerveroldali logikáját meg lehet C++-ban megvalósítani.

4. Egy webes alkalmazás kliensoldali logikáját nem lehet C++-ban megvalósítani.


Ezek közül van-e olyan pont amivel nem értesz egyet?


------------------


Volt egy állításom A: "A Gyakorikerdesek.hu-t nem lehet C++-ban megírni." [1]


[1] Nem jöttem rá, hogyan lehet hiszen a C++ nem használható webes alkalmazások kliensoldali logikájának implementálásához.

"C++-ban hogyan írsz egy olyan alkalmazást, mint a Gyakorikérdések.hu? Magyarázd el kérlek, mert én eddig még nem jöttem rá."


------------------


Neked volt egy állításod B: A Gyakorikerdesek.hu-t meg lehet C++-ban írni."


[2] Az alábbit válaszoltad az [1] kijelentésemre: "Hát az nagy baj." Ez azzal egyenértékű, hogy véleményed szerint az én képességeimen múlik, és nem a C++ képességein/lehetőségein.


------------------


Az utóbbi válaszaidban pedig bevallod, hogy az A állítás az igaz [3, 4],


[3] "javascript nélkül ez az eksön nem lenne kivitelezhető"

[4]"A dolog javascript nélkül nem működne"


------------------


Mi lesz a következő lépésed? Még egyszer bizonygatod, hogy milyen buta vagyok? Itt az én személyem teljesen irreleváns, tényeket ütköztetünk, nem személyeket!

2020. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

"Mi lesz a következő lépésed? Még egyszer bizonygatod, hogy milyen buta vagyok?"


Ezt a bizonyítást te már elvégezted.


Sunyin terelsz, görbítgeted a dolgokat. Csak az a baj, hogy a korábbi megnyilatkozásaid is itt vannak, olvashatóak. És azok magukért beszélnek.

Te kétségbe vontad, hogy c++-ban webes alkalmazásokat lehetne írni, erre más lepontozott, mire te megkérdezted, hogy lehet azt, amiről azt hitted addig, hogy sehogy.

Erre válaszoltam én, hogy az nagy baj, ha nem tudod.

Te pedig visszakérdeztél, hogy a gyk kliensoldali részét, hogy lehetne megírni c++-ban. Mert azt hiszed, hogy azt nem lehet.


Tévedtél, most meg sunyulsz, csúsztatsz.

A szerver oldal mellé a kliens oldalt is simán meg lehetne írni c++-ban. Ennek sem szubjektív, sem objektív akadálya nincs. Ergo: feldughatod a (sunyi, beteges, rosszindulatú) "logikádat".

2020. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
27%

"A szerver oldal mellé a kliens oldalt is simán meg lehetne írni c++-ban. Ennek sem szubjektív, sem objektív akadálya nincs."


Ha ez így van, akkor miért írtad a 18-as és 22-es válaszodban, hogy JavaScript szükséges hozzá?


"feldughatod a (sunyi, beteges, rosszindulatú) "logikádat"."


Erre a stílusra tényleg semmi szükség nincsen most. Ez nem visz minket előre! Egy technikai állításodat kell alátámasztani, teljesen lényegtelen az én személyem!

2020. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ez így van, akkor miért írtad a 18-as és 22-es válaszodban, hogy JavaScript szükséges hozzá?"


Azért, mert nem állna arányban a befektetés az elért eredménnyel, így nem is igen lehetne találni olyan embert, aki ezt meglépné. Nem lenne érdemes, de amúgy nincs semmi akadálya, megvalósítható.

2020. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lenne érdemes, de amúgy nincs semmi akadálya, megvalósítható."


Kérlek támaszd alá ezt az állítást egy konkrét rövid C++ kódrészlettel és elismerem, hogy tévedtem és elnézésedet fogom kérni a tudatlanságom miatt.

2020. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell elismerned, hogy tévedtél, tudja azt rajtad kívül mindenki.


Mégis, mit várnál el, hogy nekiálljak egy komplett javascript emulációnak és illesszem be az első húsz-ötven vagy száz sort? Inkább füvezz kevesebbet.

2020. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21%

Pontosan mit èrtesz JavaScript emuláció alatt?


Egy JavaScript-ben írt program ami lefuttatja a C++ kódot a bongeszoben?


A 22-es valaszodban kijelentetted, hogy C++-szal megoldhato, nincs szukseg JavaScriptre!

2020. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Na, hova tűntél? Írogatunk mindenféle butaságot, aztán amikor sarokbaszorulsz, akkor csend?


Saját magadnak mondtál ellent.

2020. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
Python. Perselus Piton miatt.
2020. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Jó volt végigolvasni ezt a kis nézeteltérést. Segítek egy picit hogy mindenki tudja aki annyira unatkozik mint én és végig olvas ennyi hülyeséget. Csak simán semmilyen emuláció nélkül így és ilyen formában ahogy az első pár válaszban is írta a kollega NEM lehet oldalfrissülés nélkül csak C++ -ban megírni. Ha nagyon szeretné valaki lehet úgymond bővíteni a nyelvet mivel elméletben képes lenne rá viszont gyakorlatban nem kivitelezhető mert nincsenek meg a szükséges "eszközök". Azért írtam ilyen nem szaknyelven hogy a kérdező is profitáljon ha van kvalitása a dologhoz.
2020. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!