Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ma már az ákom bákom Mariska...

Ma már az ákom bákom Mariska néni is Programozó akar lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sláger szakma! Én ezt akarom csinálni, de sajnos egyre többen vannak, akik szintén... Így lassan telitett lesz a piac olyan emberekkel akiknek a wordpress a legmagasabb "iskolájuk"...
2020. aug. 10. 22:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy a Wordpress-huszárok valódi konkurenciát jelentenek egy fejlesztőnek?
2021. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21# Mondjuk BME VIK-en évente nőnek a számok, kb 1200 új diák évente akik nagy része elvégzi a képzést.


Ők nem wordpress huszárok.

2021. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A wordpress csomó mindenre teljesen alkalmas és nem is kell több. Tanulj olyat aminek maga a képzése is drága. Ahol ki kell köhögni pár milliót, ott nem lesz akkora tömeg.
2021. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"tehát ha többet tudsz mint ők, akkor téged vesznek fel helyettük, szóval nincs probléma, nem értem a kérdést"


ez aranyos, mivel nem feltétlenül igaz. ha nekem kell egy weboldal, nem fogok fejlesztő programozót felvenni, mert drága, hanem megbízok egy wordpress "huszárt".

2021. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azért pár millióm nincs, ha meg nem sértek senkit :) De amúgy ez már tavalyi kérdés.
2021. febr. 16. 13:00
 26/26 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, a szakembereknek nem kell aggódniuk, ez az állami és EU-s forrásokból futtatott "informatikusképzési" program inkább arról szól, hogy a támogatások a kormányközeli cégekhez kerüljenek. Ennek megfelelően nem is biztos, hogy ezeken a tanfolyamokon tanult emberek sokáig ott fognak dolgozni. Ha lejár a pályázatban vállalt szerződési időtartam, akkor a többség megy a levesbe.
2021. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!