Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hány projekted végezte a kukában?

Hány projekted végezte a kukában?

Figyelt kérdés
Milyen indokkal?

2020. aug. 13. 02:35
A kérdező szavazást indított:
Elakadtam a megvalósítás közben
Nem volt kedvem folytatni
Nem volt szükség a programra / találtam alternatívát
Nem maradt rá időm, energiám
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani. Talán 1 olyan van, amit a későbbiekben sem fogok megvalósítani, a többire még van esély.
2020. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy sincs ilyen.
2020. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom


vannak projektek amik jó ötletnek tűnnek, de aztán összedobunk 1-4 hét alatt 1 prototípust, teszteljük, "játszunk vele" és rájövünk, hogy mégsem annyira élvezhető hosszútávon


van egy óriási projekt ami miatt belevágtam a játékfejlesztésbe, rengeteget tanultam már érte, viszont először ott akadtam el amikor modellek kellettek és nem találtam egységes modelleket, vagy épp 1 adott elemet amit szerettem volna, az ott eléggé elvette a kedvemet a felépítéstől

máskor meg a játékmechanikán dolgoztam már amikor kiderült, hogy elég fontos technológiai lábak hiányoznak ÉS amikor pótoltam őket egy létezővel, akkor szembesültem azoknak a technológiáknak a hátrányaival amik miatt váltanom kellett


szóval most elég fontos tech részeken dolgozom, hogy később gond nélkül tudjak haladni előre a játékmechanikával


ja és idén választottam ketté a technológiai projektet a játék projekttől, mert hiába vannak "szoros kapcsolatok", attól még jobb így fejleszteni


szóval ebből a nagy projektből 3-4 ment a kukába, de 1 volt már olyan fázisban, hogy multiplayer, chat, karakter rendszer.......összetettebb volt, mint 1-1 egyszerű elakadás

2020. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából egy sem, bár nem vagyok főállású programozó, csak hobbiból, illetve bizonyos esetekben a munkámmal kapcsolatos feladatokra, megbízásokra fejlesztek.

Volt már olyan, amivel leállítottak (mivel a főnök inkább a haverja frissen végzett fiának adta a feladatot, természetesen jóval komolyabb összegért, mint az én fizetésem), de az sem végezte a kukába, hiszen a már elkészült részeit máshol fel tudtam használni.

De nem ez a jellemző. Inkább az, hogy "jegelek" valamit. Aztán amikor úgy van hozzá kedvem, akkor előveszem, és folytatom.

2020. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én beágyazott rendszereket programozok, illetve sok hardver fejlesztésben is dolgozom. Rengeteg esetben max. a prototípusig jutunk. Vagy még odáig sem. És kiderül teljesen másra gondolt a megrendelő/nincs is rá szükség/készen meg lehet venni kb. ugyanazt tudja (nem pont ugyanzt de használható)/konkurencia előbb lett kész és olcsóbban tudta piacra dobni/ stb.
2020. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!