Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan fejlődjék programozásból?

Hogyan fejlődjék programozásból?

Figyelt kérdés
Jelenleg gimnazista 12. osztályos tanuló vagyok. Informatika tagozaton vagyok, így volt már szerencsém valamennyi programozási tudást elsajátítani. Kb. ott tartok, hogy az emelt írásbeli érettségit programozásból meg tudom írni pár hibával. Tudnátok tanácsokat adni, hogy innen hogyan léphetnék tovább egy következő szintre, vagy hogyan fejlődhetek? Illetve mennyi tudásra lenne még szükségem ahhoz, hogy egy szoftverfejlesztői állást megkapjak?

2020. szept. 8. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom közhely, de gyakorolni rengeteget.

Találj ki magadnak kis projekteket, kisebb játék, vagy valami kis alkalmazás. Próbáld meg saját magad leprogramozni.

2020. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj új nyelveket.
2020. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mi erdekel. Tanulhatsz uj technologiakat, csinalhatsz kisebb projekteket, indulhatsz kezdoknek valo versenyeken stb.

Az a lenyeg, hogy gyakorolj.

2020. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"b. ott tartok, hogy az emelt írásbeli érettségit programozásból meg tudom írni pár hibával"


Írd meg hiba nélkül elsőnek .. Ez csak egy TXT fájl beolvasás és adatfeldolgozás. Kis rendezés, sorok számának meghatározása, legangyobb, legkisebb érték.. kb ilyenek vannak mindegyik érettségibe. :) Agyalj azon, hogyan lehet ezeket a feladatokat még egyszerűbben és gyorsabban megoldani.

2020. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinalj matekos feladatokat.
2020. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!