Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit gondoltok erről az udemy...

Mit gondoltok erről az udemy kurzusról?

Figyelt kérdés

A tematika alapján ennek az udemy kurzusnak az elvégzése mennyire ad átfogó, illetve mély tudást a témában?


[link]



2020. okt. 9. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire. Például a vektort kihagyja és helyette array van. Arrayt nem igen használnunk....
2020. okt. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

#1 Az array nem a vektor "helyett" van, mivel a vektor egy array plusz helper methodok, hogy ne neked kelljen megírni őket. Az array ismeretében bármikor írható saját vektor osztály, mellesleg az se igaz, hogy gyakrabban használjuk, mint a sima array-t.


Ezt leszámítva az adatsruktúrákról millió ingyenes leírás van, én tuti nem fizetnék érte.

2020. okt. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon sok leírás, megvalósítás bemutatás van a neten az adatszerkezetekről.

Magyarul is sok van, például:

[link]

2020. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2 előttem szólóval, sok ingyenes anyag van fenn a neten, ami legalább olyan jó mint az Udemy és magyar, ráadásul az Udemy-s videokhoz hozzá lehet jutni ingyen is.
2020. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!