Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a véleményetek Cserkó...

Mi a véleményetek Cserkó Józsi Joe-ról és a Training360 programozó képzéseiről?

Figyelt kérdés
Az Újratervezés Program egyik továbbjutottja vagyok, Junior front end képzésre kerültem a Training360-hoz. Valószínű Joe lesz a mentorom. Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye róla? Illetve a Training360 cégről, és front end képzéseikről?

2020. okt. 23. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Összes programozói képzés olyan hogy ők leadjak mit kell megtanulj és te le ülsz és csinálod és szívsz vele, ha elakadsz konzultálsz. Máshogy nem megy. Tehát igazából 20% a képzés felelőssége, 80% saját hogy érjen is valamit ez az egész. Az életed egyik legkeményebb időszaka kell hogy legyen, akkor hatásos a képzés és ér valamit. Vért kell pisilni, ha ezt nem érzed a képzés alatt akkor már rossz.


Abban biztos vagyok hogy ha csak a követelményeket teljesíted és mellette nincs plusz munka, érdeklődés akkor nem fog semmit sem érni.


Sok sikert a világ egyik legjobb és egyben legszarabb szakmájához!

2020. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Az 1-es hozzászólót tudom megerősíteni, mindegy hogy hová mész a Te szorgalmadon múlik szinte minden és hogy a Google-t mennyire tudod jól használni.
2020. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Erről a cserkó nevű emberről még életemben nem hallottam, de az nem igaz, hogy rajtad múlik 80 százalékban a dolog, mert bármit lehet jól is tanítani, meg szarul is. Az előző két hozzászóló nyilván nem járt iskolába, ahol tapasztalhatták volna a különbséget.
2020. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek az elsőkkel. A saját felelősséget mindenki hárítja. Mint a 3-as, aki büszke, hogy már járt suliba, csak nyilván nem ment neki, és könnyebb rákenni az oktatóra, mint kimondani, hogy rajta múlt.
2020. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
#3) BME-re jártam. Kiváló volt a programozás oktatás ott szerintem, de ha csak a tárgy teljesítésére mentem volna rá nem sok értelme lett volna egésznek.
2020. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!