Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kezdjem el tanulni a...

Hogyan kezdjem el tanulni a mesterséges intelligenciát?

Figyelt kérdés

Kifejezetten érdekel az informatika ezen területe és szeretnék ebben a területben dolgozni is a későbbiekben.


Most kezdtem az egyetemet SZTE PTI-n de sajnos még nem tanulunk ilyen dolgokról és leginkább csak a képzés vége felé vagy MSc-n fog előjönni de én nem szeretnék addig várni.


Az odáig rendben van, hogy Python de onnan hogyan tovább? Az ilyen 30-40órás kurzusok mennyire jók pl. Udemyn?


Ilyeneket szívesen kódolnék hobbiból:

https://www.youtube.com/watch?v=yjrxokMq8Rk

https://www.youtube.com/watch?v=MMxFDaIOHsE&t=2s


2020. okt. 29. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Én kb 17 évvel ezelőtt írtam egy olyan programot, ami képes volt emberekkel kommunikálni chat-es formában, tehát kérdeztél tőle, ha arra volt válasza, akkor azok közül választott egyet egy algoritmus szerint, ha nem volt, akkor megjegyezte és a későbbiekben feltette a kérdést, amire adott választ szintén megjegyezte.


Én sem hittem el, de olyan jól sikerült, hogy mikor már eleget tanult és volt egy jópár mondat a tarsolyában, akkor volt olyan, aki leült elé és elhitte, hogy egy valós emberrel beszélget az interneten.


Szegeden az Agórában nézd meg a híres szegedi katicabogarat, és tegyél fel pár érdeklődő kérdést a bemutatót vezető srácnak, okosak!

2020. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Udemy-n vannak nagyon jó kurzusok.
2020. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Pl. első lépésben:

[link]

2020. okt. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Andrew Nd (Stanford) machine learning kurzusa a Curseran nagyon-nagyon jo. [link]


Erdemes megnezni az MIT gepi tanulasos kurzusait. Ha elotte meg ilyesmit nem csinaltal, akkor lehet, hogy egy alap PYthon/data science kurzust is elvegezhetsz, hogy legyen valami tapasztalatod az adatokkal való műveletekről, erre is Courserás vagy MIT kurzusokat ajánlanék.

2020. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Hogyan kezdjem el tanulni a mesterséges intelligenciát?"


Diszkrét matek már megy? Ha nem akkor azzal kezd.

2020. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!