Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire gyakori a C és...

Mennyire gyakori a C és Assembly nyelvek használata? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Azok alapján, amit hallottam róluk, majd el szeretnék kezdeni ezekkel a nyelvekkel is foglalkozni, bár csak most kezdtem az egyetemet és C#-ban kezdtünk tanulni.

Az érdekelne, hogy milyen területeken használják a C és Assembly programozási nyelveket? Egyátalán mennyire gyakori ezeknek a használata?

Gépi kódú programozást (ha használnak), hol használnak?

Az is jó, ha erről korrekt anyagokat küldtök, nem muszáj leírni, de szívesen elolvasom, amit írtok. Köszi!


2020. okt. 30. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

15:31

Hol van az a bárhol? Sok multinál dolgoztam, de egyik szerver se volt sokkal bonyolultabb mint egy windowsra feltelepített IIS és/vagy SQL Server, az ezeket használó szoftverek között meg talán keresve se találsz olyat, ami C-ben lett volna írva.


Milyen szerverekre gondolsz?

2020. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
OMG
2020. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!