Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom letiltani az...

Hogy tudom letiltani az indiai tutorialokat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg az egész internetről 👳🏿‍♂️👳🏿‍♂️👳🏿‍♂️


Fúúúúúúúúúúúúúúú de idegesítőek



2020. nov. 20. 01:06
A kérdező szavazást indított:
Sajnos nem lehet
Én szeretem az indiai tutoriálokat
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

- Minden negyedik ember indiai.

- Messze nem olyan rossz programozók, mint amilyennek általánosságban a magyar fórumok népe beállítja őket.

- Van közöttük egy nő, azt feleségül is venném (jól néz ki) és csak akkor válnék el tőle, ha már mindent elmondott.

2020. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam ,hogy rossz programozok de én még nem láttam olyan indiai tutoriált aminek lett volna bármi haszna.

A variable azokat szépen hangosan felolvassák,

Kódokat szinte soha nem futtatják le mert akkor lehetne látni ,hogy mit és miért is csinálja.

Nem kötök bele abba ,hogy rossz hangminőség meg az 1 percenként duda szó.

A bajom az ,hogy szinte bármilyen videót keresek neten biztos egy csomó hasztalan indiai videókat tálálok ami pont a problémámra lenne megoldás de nem mert indai videós nem kell elmagyarázni mit miért csinál inkább variebleket kell hangosan felolvasni mert igen azért nézzek tutoriált mert programozni tudok de olvasni nem.

2020. nov. 20. 02:09
 3/18 A kérdező kommentje:

ha lenne megoldás rá mint pl (addblocker ) ,hogy indiai videókat letiltsa.

Az nagyban megkönnyítené a dolgom.

2020. nov. 20. 02:13
 4/18 anonim ***** válasza:
2020. nov. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2020. nov. 20. 02:23
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Tudod, van erre egy khuurvajó módszer! Nem kell megnézned azt, ami irritál. Hidd el, ez az elv csodákra képes!

Mellékesen: ne gondold magad akkora nagy embernek, hogy majd a Föld midnen internetezője neked fog ugrálni. ;)

2020. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
#5 (hindi)™ XD
2020. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

#4 elpazaroltam 4 percet az életemből ezt nézve

minimális információtartalom és 0 lényeges infó

2020. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

"A bajom az ,hogy szinte bármilyen videót keresek"

Látod, itt rontod el a dolgokat. Ne videót keress, hanem írásos dokumentációt, tutorialt, blogposztot. Azt olyan sebességgel olvasod el, amilyen gyorsan akarod, képzelhetsz alá magyar, francia vagy éppen cockney akcentust. Ha mindenáron videózni akarsz, akkor jelentkezz be egy online kurzusra.

2020. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9 es nem értem miért nem kereshetnék videót ha valamiről van videó akkor állatába azt részesítem előnyben mert videókba kapok magyarázott is persze csak ha nem indiai mert akkor tényleg hasznosabb egy stackoverflow.
2020. nov. 20. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!