Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók, milyen vicces...

Programozók, milyen vicces kéréseik voltak már az ügyfeleiteknek?

Figyelt kérdés
Kértek esetleg már olyant, amihez nem is kellett programozói tudás csak minimális szintű számítógéphasználói képesség?

2020. nov. 21. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Jó darabig nekünk kellett jogosultságot adogatni embereknek az alkalmazásunkhoz, kézzel turkálva az adatbázisban. Már az elején felvetettem, hogy erre lehetne egy admin felületet csinálni, de mire ebbe belementek, addigra több munkaórám elment ezzel, mint amennyi alatt végül az admin felületet megcsináltam. Végül is nekem mindegy, titkárnői munkát végeztem programozói fizetésért :)
2020. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
"Rendezzük át az asztalt,mert bal kezes és űgy kényelmesebb" (egy vezetői információs rendszert fejlesztettünk, és beüzemélés alatt, 2 naponta gyüjtöttük az észrevételeket, amiket tudtunk megvalósítottunk). Átrendeztünk mindent, napokat elszenvedtünk vele, de sehogy nem volt jó. Aztán végül kiderült, hogy annyit szeretett volna, hogy a "fizikai" íróasztalán a billentyűzet bal oldalára tegyük az egeret, és állítsuk át balkezes üzemmódra az egerét (ok, hogy ez kb. 20 éve volt, de azóta is ha eszembe jut remegek a röhögéstől).
2020. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltuk a berendezést, hogy küldje az adatokat tcpn es bitmuveleteket hasznaltunk egyes flagokra a helymegtakaritas végett, a kliens cég pedig nem tudta hogy kell azokat olvasni.
2020. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1: Én is "titkárnő" vagyok nettó 7 számjegyű sw developerként:) Postára viszek leveleket.... egyeztetem az időpontot a takarítőnővel, rendelgetem amazonról/ebayról a főnöknek amit szeretne.
2020. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!