Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windowson lehet c programot...

Windowson lehet c programot futtatni terminállal?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá asszem linuxon egyszer probáltam terminállal futtani (gcc valami.c paranccsal talán?). Különben clion-t használok windowson, de most különleges alkalomból szükségem lenne rá hogy bizonyos kapcsolókkal futtassam. Clionban is van lent egy terminal és gondoltam talán azzal meg lehet oldani, vagy parancssorral.
2020. nov. 28. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehet c-ben írt és pl. gcc-vel lefordított programot futtatni windows alatt, terminálban.


Bár, azt nem tudom, miért lenne neked erre szükséged.

2020. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Sőt, tulajdonképpen azt futtatsz a terminálban, amit csak akarsz.
2020. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Csajokat lehet futtatni terminálban?
2020. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
#3: Ezt már nem mertem odaírni (pedig volt eszemben), mert így is rámjár már a rúd, meg sok hülye is... :-)
2020. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És hogy kell? Mondtam hogy miért kell. gcc -O2 -static -o parancs kell mellesleg, hogy rájöjjek a hibákra.
2020. nov. 28. 17:11
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Csak cygwin vagy mingw kell hozzá, és jó lesz neked. Esetleg kedvenc disztródat felhajítod egy virtualboxban, ha nem ilyen 4G rammal szutttyogsz.
2020. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

"Esetleg kedvenc disztródat felhajítod egy virtualboxban, ha nem ilyen 4G rammal szutttyogsz."


ott van WSL is.. és pl. code hoz vannak jó remote server pluginek.

gondolom clionhoz is


kérdező szerintem troll :D

2020. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah troll vagyok, jó poén volt ugye? Miért hiszi azt minden nagytudású hogy ezeket tudja mindenki? Fingom sincs hogy mikről beszéltek mégis elprogramozgattam eddig. Egyébként azért vagyok itt hogy tanuljak, és ti se lesztek többek ha kinevettek ezért.
2020. nov. 28. 23:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát alap dolgokat nem tudsz... Gondolom az elprogramozgattam nálad azt jelenti hogy írtál egy 4 müveletes számológépet aztán azt hitted feltörted a NASA-t.
2020. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Gcc mellett (helyett) akár a Microsoft-os command line toolset-et is használhatod. Bár a mingw szerintem egyszerűbben beszerezhető.

[link]

2020. nov. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!