Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi lehet a probléma az alábbi...

Mi lehet a probléma az alábbi kódban? (PHP)

Figyelt kérdés

Szeretném a PHP mail függvényét használni, de nem küldi el a levelet, viszont hibát sem ír. Egy ingyenes nhely oldalról, ahol be van állítva az oldalhoz email cím.


[link]



2020. dec. 7. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az ingyenes oldal letiltotta a mail függvényt, hogy senki se tudjon spamelni. A mail függvény valójában nem a beírt feladó címről küldi a levelet. Mivel azt írtad hogy létezik a feladó email címe, SMTP-vel valószínűleg tudsz küldeni leveleket. [link]
2020. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam a leírások alapján, de az alábbi hibát hozza


Fatal error: Class 'phpmailer\PHPMailer' not found in C:\wamp64\www\phpmailer\mailsender.php on line 10


Így néz ki a mailsender.php


[link]

2020. dec. 7. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már vagy 10 éve nem PHP-ztam, úgyhogy csak tippelni tudok. A "require '\phpmailer\PHPMailer.php';" sor alapján be kéne importálnia a PHPMailer osztályt. Próbáld meg az eredeti kóddal, lehet hogy a példa egy régebbi verzióját használja. [link]
2020. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült!

Valamit elírhattam, mert ahogy mondtad úgy megpróbáltam és működött, már most testre szabtam és így is megy. Ment a zöld pipa.

2020. dec. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!