Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet egy java programból...

Hogy lehet egy java programból egy másik java programot indítani?

Figyelt kérdés

Van két program, a.jar és b.jar, mind a kettő CLI program.

a.jar egy automatikus frissítő amit ha elindítanak akkor megnézi, hogy van-e frissebb verzió b.jar-ból, ha van akkor letölti és elindítja b.jar-t, ha nincs akkor egyből indítja b.jar-t.

a.jar-nak csak outputja van, b.jar vár inputokat is és van outputja is.

Hogy lehet azt megoldani, hogy amikor a.jar végzett akkor b.jar programot úgy indítsa, hogy a felhasználó úgy lássa mintha egy program lenne az egész?

Illetve nem tudom, hogy az még megoldható-e de ha a.jar-t egy JVM paraméterrel indítják akkor azt megkapja b.jar is (pl. java -Xmx2G -jar a.jar).

Próbálkoztam a Runtime.getRuntime().exec-el de az a háttérben indítja el a programot és a Process osztállyal is próbálkoztam ott csak azt sikerült megoldani, hogy a b.jar outputját kiírja, inputot már nem vesz be.

Még annyit, hogy a b.jar zárt forráskódú program így nem tudom közvetlen beleírni ezt az updatert.



2020. dec. 22. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
myProcess.StartInfo.RedirectStandardInput = true és myProcess.StandardInput.WriteLine("inputstring") C#-ban, felteszem javában is hasonló.
2020. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
12mp volt míg rátaláltam google-lel. Neked is mennie kell.. ;)
2020. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!