Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Rendeletem az Amazonról egy...

Baloghadam111 kérdése:

Rendeletem az Amazonról egy programozható (címzhető) LED szalagot, és egy bizonyos tűzijáték (firework) efektet szeretnék elérni. YouTube videók alapján nem jöttem rá, hogy kell. Valaki véletlenül nem tudja, hogy kell ezt az efektet beprogramozni?

Figyelt kérdés

#programozás #Arduino #Addressable LED #Címzhető led szalag
2021. jan. 18. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltaláltad, nem tudja, ezt biztosítottad azzal, hogy mégcsak véletlenül se árultál el értékelhető infót a termékről.
2021. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi nem megy? A hello world villogtatás, vagy az effekt? Léptesd a videót kockánként, és írd fel hogy hányadik led világít... Arduinoról meg kb. 3-nál több ledet nem fogsz egy ilyen szalagon meghajtani, használj egy tápot. Nézd meg a szalag adatlapját, emlékeim szerint 60 mA kell RGB ledenként.
2021. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!