Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten mennyi az órabére...

Budapesten mennyi az órabére a Java fejlesztő gyakornokoknak? Esetleg dob rajta valamit a BSc diploma?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1%

gyakornokként felejts el ilyen szavakat, hogy órabér. Örülj, hogy kapsz 150-190 közötti pénzt. Amíg gyakornok vagy, addig örülni kell mindennek. Majd ha fellépsz juniornak (1-2 év), onnantól lehetnek igényeid.


Gyakornokként az a jutalmad, hogy nagy koponyák között szívhatsz magadba annyi tudást, amennyit csak elbírsz. Ez bőven jobb mint a fizetés.

2021. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
ez lemaradt: diploma nem számít semmit, max jobb színben tűnsz fel és könnyebben felvesznek nullkilóméteresként. Ha már lesz 1-2 év tapasztalatod, a kutya nem fogja kérni a diplomádat
2021. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg nincs meg a diplomad, akkor erdemes iskolaszovetkezeten keresztul elkezdeni dolgozni, Schonherznel pl, itt latod az orabereket is:

[link]

2021. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Ezek a legnagyobb lehúzások... de pont azért mert ők is tudják, hogy a frissdiplomások általában nem tudnak hova menni, és kapva kapnak minden alkalmon.


Medior php fejlesztő havi bruttó 290 ezer forintért?? Milyen dimenzióban? Medior fizu 350-400 körül realizálódik nettó.

2021. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen pozíciónál számít a diploma azonban gyakornokként nyilván nem lehet ez elvárás csak az hogy folyamatban legyen. Én is az iskolaszövetkezeteket ajánlom, Pesten 1500Ft/órától akár 2000Ft felett is lehet találni. Sok sikert.
2021. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom melyik majom pontoz le, de örülnék ha leírná mivel nem ért egyet. Ha ő esetleg máshogy tapasztalta, akkor azt írja le. Én így tapasztaltam.


Ha esetleg csalódott, mert a kutyának nem kell sehova, azt is leírhatja. De ez a vakon lepontozgatás elég gáz ha tapasztalatcseréről beszélünk.

2021. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

#4 az feltűnt, hogy ez diákmunka heti 20 órában?

Én is Schönherznél kezdtem, egyetem mellett teljesen jó és amint végeztem átvett a cég teljes munkaidőbe.

2021. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Ők abból élnek, hogy diákmunkásként adnak el gyakornokokat baromi kevés pénzért. Azt hiszed kevesebb, érdektelenebb munkád lesz ott, ahová ők közvetítenek, mint ott amit te találnál magadnak? Egy ismerősöm se sőnhercezett, mindenki maguknak talált melóhelyet. Tisztán és érthetően lefektették a szabályokat, hogy szívesen tanulnak / dolgoznak, de ha ZH van, vagy nagyon tanulás, akkor nem tudnak jönni. Mindenki meg tudta oldani.
2021. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
93%
Én fél éve vagyok diákmunkában, 1500/óra nettó a bérem. 20 órát ajánlott dolgozni hetente, de ha nincs meg az sem baj. Akkor dolgozok amikor akarok, ha ZH vagy egyéb egyetemi dolog van, nem dolgozok és kész.
2021. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Gyakornokként aprópénzt fogsz keresni, szerintem most nagyon nincs is értelme bér alapján válogatni. Öcsém 3-4 hónapja keres Java gyakornok állást, de alig vannak lehetőségek. Én 7-8 éve kerestem még egyetemistaként gyakornoki helyet, akkor sokkal, de sokkal több lehetőség volt, most a korona eléggé leölte a dolgot.
2021. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!