Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A BME Moodle rendszerben van...

A BME Moodle rendszerben van valami lehetőség látni az eredményeket?

Figyelt kérdés

Pl.: Inspect-re kattintva megkeresem az adott képet és annak a leírásában benne van az válasz is, ha az a kérdés, hogy "Mit ábrázol a kép?"


Van bármilyen más kijátszható gyengesége ennek a Moodle-os online tesztnek?



2021. febr. 13. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a példa valós, vagy fantázia? Miért tennék bele az oldal forráskódjába a választ, amit a legutolsó hülye is 2 kattintásból meg tud nyitni? Egyértelmű, hogy nincs ilyen, a válaszok meg egy adatbázisban vannak amihez senki nem fér hozzá. Vedd bele azt a logikus reakciót is, hogy nem hülyék csinálják a Moodle-t, és ha nyilvánosságra kerülne ilyen kritikus hiba vagy fejlesztési megoldás, azt elég gyorsan javítanák is, hogy ne lehessen csalni.

Marad a tanulás.

2021. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Google forms-on ha nem állítják be megfelelően lehet látni a megoldást.

(Olyan ZH-k és vizsgán is volt, persze ott okosak voltak így nem lehetett)


Amúgy a példa valós, nem én csináltam, de hallottam mástól.


Nyílván tanulok, mert érdekel is a dolog, csak kíváncsi voltam hogy van-e valami ilyesmi "easy plusz pont" szerezhetőségi lehetőség.

2021. febr. 13. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Minden feltörhető, csak a kérdés az, hogyha feltudod törni és megtudod szerezni a megoldásokat, akkor minek jársz egyetemre? Hiszen annyira penge vagy, hogy azonnal kapnál állást bárhol.
2021. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen annyira penge vagy, hogy azonnal kapnál"


Igen, Kevin Mitnick is kapott azonnal négy évet.

Le is ülhette rögtön, nem kellett várnia egy percet sem.

2021. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
4: Kevin Mitnick rossz célokra használta a tudását. Én azt mondtam, hogy aki erre képes bármilyen melót megkaphat, nem azt hogy csinálja meg és utána veszik fel. :). Figyelmesebben olvass kedves 1 pipás.
2021. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A legjobb moodle csalás az az, hogyha brutál penge ismerősöddel írod együtt a vizsgát/zh-t. Mondom ezt tapasztalt moodle zh/vizusga elcsalóként.
2021. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Persze ott a jegyzet is, csak hogyha a jegyzet mindig elég lenne, akkor mindenki ötös lenne mindenből.
2021. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedvenc aranyköpésem:


"Ha azt kérdeznénk önöktől vizsgán, amit előadáson elmondunk, akkor önök nem a Műszaki Egyetemre járnának, hanem a Színművészeti Főiskolára."


Néha nem elég, hogy ott voltál minden órán, jegyzeteltél és még online jegyzete is van a tantárgynak ami kereshető Ctr + F-el + legalább 1 hetet készülté rá.


Így is lazán írhatsz 1-est :D

2021. márc. 9. 10:12
 9/9 anonim válasza:
Ha nem tudod megtanulni, azért nem kell bekamuzni, hogy hiába tanulsz. Nálunk eddig korrektek voltak a számonkérésewk bár volt nehezbb fajta is de nem kértek olyat, ami nem az az anyag, ami órán elhangzott. Nyilván kicsit másfélék a kérdések, mint élesben de korrektek voltak a számonkérések. Akár egy ctr F is elég humán tárgyból kevés tanulás mellett, számolgatósabb tárgyakból nehezebb de ott is elég az óra + tanulás + ctr F (több tanulás).
2021. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!