Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Alkalmas vagyok programozásra?

Alkalmas vagyok programozásra?

Figyelt kérdés

Van egy teszt, fb hirdetésben kattintottam rá:

[link]

Ezen majdnem 100%-ot teljesítettem. Van még hasonló teszt?


A greenfox és a többi bootcamp szűri a jelentkezőket, arra lennék kíváncsi átmennék e ezeken.



2021. febr. 15. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy szűrik a jelentkezőket. Ezek a tesztek arra vannak, hogy elhitessék veled, hogy tudod és jó vagy, hogy beiratkozz a tanfolyamra. A Greenfox sem szűr semmit, mindenki átmegy ezeken - de úgy mennek át, hogy legyen sikerélményed vagy azt mondják, hogy nem vagy van még hiányosságod, de megfogjuk tanítani. Azért, ha magad finanszírozod ott van 500 ezertől de van olyan is 1.7 millió a képzési díj. Szerinted hányan jelentkeznek? Nem tolonganak az emberek. Ennél olcsobban végig tolod az egyetemet. A bootcampek örülnek, ha horogra akad mindig 1-1 csoport.
2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy alakalmas, de nem ez fogja eldonteni.
2021. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hanem mi?
2021. febr. 15. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érdekel és nem vagy fogyatékos, akkor alkalmas vagy rá. Ennyi.
2021. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

"Hanem mi?"


Kezd el tanulni az alapokat, algoritmusokat, ha eljutsz egy bizonyos pontig akkor hacker rank-on kezdj el feladatokat megoldani, ha sikerül akkor alkalmas vagy rá, ha nem sikerül akkor vagy nem tanultál eleget vagy nem vagy alkalmas rá.

2021. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!