Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi az a WFA programozásban?

Mi az a WFA programozásban?

Figyelt kérdés
A házi feladatom ez lenne: "Egyszerű WFA készítése tetszőleges témában, legyen rajta minimum 6 objektum és működjön." Amivel nincs is gond, de nem tudom mi a jelentése a WFA-nak. Googleban nem találok róla semmit.

2021. febr. 16. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Semmit? Az elég érdekes.. gondolom azt azért csak tudod, hogy milyen technológiát tanítanak neked.


[link]

2021. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Windows Forms Application
2021. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit OFF, de annyira tudom imádni, amikor egy szakmabeli egy hivatalos szövegkörnyezetben képtelen rendesen kiírni egy technológia nevét. Igaz, hogy csak hobbiként, illetve "mellékesen", de 20 éve foglalkozok programozással, de most látom először a sima ablakos Windows alkalmazást, vagy idegen szóval Windows Forms alkalmazást ilyen módon rövidítve. Senki nem szokta így rövidíteni, mindig ki szokás mondani, hogy "Windows Forms". Vagy ha nem vagyunk restek magyarul beszélni, akkor ablakos Windows alkalmazásnak hívják.

A sima grafikus felületű Windows-program, amit a Visual Studio Windows Forms Application néven említ.

2021. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezt senki nem hívja WFA-nak... WinForms vagy Windows Forms a neve.


Mondjuk a kérdező tisztában lehetne azzal, hogy mit tanítanak neki, mert ha ennyit nem tud a tanítottak alapján (azzal együtt, hogy így adták meg a nevét) nem fogja tudni megcsinálni a házit...

2021. febr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
3 - Ez vélhetőleg azért van. mert hobbi szinten foglalkozol ezzel. "Professzionális" környezetben, tehát cégeknél ahol ezekkel a technológiákkal dolgozni kell, és problémákat megoldani, ott általában mindent úgy hívunk, ahogy a köznyelvben az elterjedt. A fejlesztés nyelve az angol, ott pedig WFA és WPF a két ablakos alkalmazási formák gyűjtőnevei.
2021. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú én még így sose hallotam. :D Winformnak szokták mondani ... Mindig tanul valami újat az ember. :)
2021. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!