Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android Studioban java nyelven...

Android Studioban java nyelven megírt alkalmazást át lehet konvertálni Kotlin-ba vagy 0-ról kell megírni az egészet? Egy olyan alkalmazásról van szó ami kiírja a GPS koordinátámat.

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
2021. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Az adnroid studio átírja neked, ha megkeresed és megkéred rá.
2021. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Oszt mért akarod Kotlinba konvertálni? Miért nem jó az Android Studio?


Ha valami nagyobb projektről lenne szó, akkor sem érteném. De egy ilyen kis röhejes alkalmazásért kár divatolni, mert most "mindenki" éppen kotkodál... :-)

2021. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első 2-nek köszönöm a választ mentek a zöld pipák.


#3

A te stílusoddal fogok válaszolni a bazi nagy piros pipa mellé.

Halvány lila fingod nincs hogy mit szeretnék csinálni. Szart sem értesz a mobilprogramozáshoz minek szólsz bele? Elárulom hogy ez egy nagyobb projekt része aminek a 90%-a már megvan írva Kotlinba az általam említett dolog pedig javaban van egy régebbi projektből ezért akarom összehozni a kettőt. Remélem annyi agyad van hogy ezt fel bírd fogni, bár azért sok pénzt nem tennék rá.

2021. márc. 16. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#4-nek: Sajnos a piros pipát nem tudom viszonozni, így tehát még van mit fejleszteni ezen az oldalon is.


Az azért enyhén erős kifejezés, hogy valakiről csak úgy vaktában azt mondjuk, hogy: "szart sem ért a mobilprogramozáshoz", de végülis az én képességeimet a dolgokhoz hál'Istennek, nem ilyen előítéletekkel operáló mitugrászok, semmitmondó szövegei alakítják ki.


Abból, amit eddig leírtál még mindig csak egy kis semmi programocska körvonalai bontakoznak ki, nem több...


Azaz mielőtt valakinek beszólsz, legalább küldj már egy linket arról a hatalmas projektről, melyet az Oracle céggel kooperálva fejlesztesz.


Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki kiváncsian várja!


Nyomjad csak a piros pipát, csodálkoznék ha nem tennéd. Általában a bazi nagy piros pipás emberek kis fütykössel mászkálnak... :-)

2021. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#4-nek: Látom a piros pipát megtaláltad... ...de a hatalmas projektet még mindig nem... :-)


Ha hozzád kellene igazítani az életet, nagyon egyhangú, kiszámítható és felettébb unalmas lenne.


Retek gyerek! :-)

2021. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#4-nek: Ki is felejtettem a legjobbat, azt írtad:


"Halvány lila fingod nincs hogy mit szeretnék csinálni."


Ebben igazat adok neked, tényleg halvány lila fingom sincs, ugyanis erről egy árva szót sem mondtál, én meg nem vagyok gondolatolvasó! :-)


Továbbra is nagy kíváncsisággal várom (várjuk) mi lehet az a hatalmas projekt, amibe be akarod illeszteni a GPS koordinátás lepkefingot... :-)

2021. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 vedd mar eszre magad.
2021. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8: Eléggé lassú a felfogásod! Ezenkívül úgy látszik olvasás, értelmezési problémáid is vannak. ...csak észnélkül nyomkolászod a piros pipát...


De megismétlem:


Hol van az a hatalmas projekt, amiről beszélsz, miről szól, kérlek mutasd már be, megöl a kíváncsiság! :-)


Hogy legyen legalább halvány fingom arról, amit csinálsz! :-)


Világos?

2021. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 te most kihez beszelsz?
2021. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!