Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért indul el automatikusan...

Miért indul el automatikusan az Internet Explorer? Jobb lesz ha Firefoxot használok? :D

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet és egyből elindul. Régen nem csinálta ezt, most kezdte el az utóbbi egy hétben...nagyon idegesítő...


probáltam már h újra letöltöm, de letörölni nem tudtam, gondoltam h elkezdtem tölteni kiírja h felülírja-e de a töltésnél meg azt írja h nem használható a program az operációs rendszeremmel ... :S


Amugy szeretem mert kitudom tenni a kedvenc oldalakat a kedvencek sávba vagy csak a képét mutatja és egyből rá tudok menni , firefoxban meg nincs ilyen....


2010. aug. 20. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Firefoxban is megvannak pont ugyanezek a szolgáltatások, de nem értem a kérdésedet. Mi a probléma? Az hogy elindul az IE vagy hogy jobb-e a Firefox?
2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát elindul ez a fostalicska automatikusan :D de letörölni meg nemtom mert a programok telepítése és törlésénél nincs ott -.-
2010. aug. 20. 12:12
 3/14 anonim ***** válasza:
de azért nem kell letörölni, mert automatikusan elindul, de nem is fogod tudni letörölni, mert a windows tartozéka
2010. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor hogy lehet kikapcsolni h ne induljon el ? :D win 7 em van .. de eddig nem csinálta rohadjon meg :D
2010. aug. 20. 12:18
 5/14 anonim ***** válasza:

ezt próbáld meg


Start->Futtatás-> beírod: msconfig

2010. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bár nekem xp-m van
2010. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Így törölheted:

Start>Vezérlőpult>Programok és szolgáltatások>Windows szolgáltatások be és kikapcsolása. itt megkeresed az "Internet Explorer 8"-at és kiveszed a pipát. Újraindítod a gépet és kész!

2010. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*És nem tartozéka mivel XP alatt ugyanez működik...
2010. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az IE8 tele van biztonsági résekkel, szerintem trójait kaptál. Próbáld leírtani.
2010. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A firefoxba is benne van ugyanez, csak az sokkal jobb. Szóval mindenképp jobban járnál vele.
2010. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!