Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért indul el automatikusan...

Miért indul el automatikusan az Internet Explorer? Jobb lesz ha Firefoxot használok? :D

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet és egyből elindul. Régen nem csinálta ezt, most kezdte el az utóbbi egy hétben...nagyon idegesítő...


probáltam már h újra letöltöm, de letörölni nem tudtam, gondoltam h elkezdtem tölteni kiírja h felülírja-e de a töltésnél meg azt írja h nem használható a program az operációs rendszeremmel ... :S


Amugy szeretem mert kitudom tenni a kedvenc oldalakat a kedvencek sávba vagy csak a képét mutatja és egyből rá tudok menni , firefoxban meg nincs ilyen....


2010. aug. 20. 12:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
oks köszike :)
2010. aug. 20. 14:53
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az ESET NOD32 Antivirus egy rakás szar .. letöltöttem AVG Anti-virus és tényleg trójaim volt.... Trójai faló :S
2010. aug. 20. 16:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Valódi fizetős a NOD-od? Ha valahonnan (warez oldalakról) leszedted a felhasználói nevet és jelszót, akkor nem csoda, hogy így jártál. A valódi jól beállitva nem ilyen. Sajnáljátok a védelemre a pénzt, aztán csodálkoztok. Egyébként a megelőzés a fontos, nem az irtás. Be se jusson, de a Windows tűzfalon csak az a trójai nem jön át, amelyik nem akar.
2010. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kiírtottam a vírust de még mindig elindul magától szóval letiltottam ahogy mondta egyik válaszoló :D kösz mindenki
2010. aug. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!