Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy cégnél programozó állásint...

Egy cégnél programozó állásinterjún miket várnak el?

Figyelt kérdés
Azok írjanak, akiknek volt részük benne. Gondolom első körben általános bemutatkozás. Engem inkább a szakmai része érdekelne, hogy konkrétan miket kérdeztek az illetőtől, illetve ha kellett egy programot is írni ott helyből mi volt az pontosan. Nemsokára végzek fősulin és jelentkezni szeretnék 1-2 helyre. Légyszíves aki már volt felvételin írjon le minél részletesebben mindent. Köszönöm.
2010. aug. 20. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt olvasgass: [link]
2010. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt minimum elvárnám, hogy egy oldalon észrevedd a keresőt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=programoz%F3..
2010. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nézik mennyi tapasztalatod van. Ha eddig nem dolgoztál sehol, akkor semennyi. Írnod kell példafeladatot otthon. Én már több ilyet is írtam. Volt ahol csak alapokat kellett időre online megoldani. Mondjuk LIFO táróló és azt bővítgetni. Volt ahol egy komplett ügyviteli modult kellett leprogramozni.


Az interjún van, ahol hülye kérdéseket tesznek fel, hogy például mi a DOM, meg ilyen bugyutaságok. Értelmesebb helyen inkább a naprakészségedet és az elhivatottságot nézik. Mennyire vagy képben a kurrens technológiákkal stb.

2010. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!