Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell tudnia egy programozó...

Mit kell tudnia egy programozónak?

Figyelt kérdés
Csak a C#-hoz értek, a Visual Studio-hoz, meg a NET keretrendszerhez.

2021. ápr. 17. 19:01
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és MySQL.
2021. ápr. 17. 19:01
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy programozónak programozni kell tudnia
2021. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket profin érted és műveled akkor elmehetsz már dolgozni vele, de ha leírnád milyen dolgokkal foglalkoztál C#-on belül eddig az nagy segítség lenne...
2021. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
mvvm, mvc, singleton, entity, async, threadpool, wpf, delegalt, ref, out, xaml, binding, lambda, event, model class... ha ezek mondanak valamit akkor már jó úton jársz ahhoz hogy programozó legyél...
2021. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Rajzprogram, adatbázisos nyilvántartó, ezenkívül csupa játék pl. kvíz, akció-szerepjáték ilyesmi. Sok játékba csak belekezdtem, de amiben elakadtam azt késöbbre hagyom.

A Unityt még csak elkezdtem tanulni.

2021. ápr. 17. 19:52
 6/25 A kérdező kommentje:

És még 2D-s platformer játék, amiben volt idővisszatekerés, úgyhogy nem tudom miért nem csináltam még egy prince of persia klón-t.

Mindig azt próbálom megcsinálni, ami érdekel pl. rpg-hez nem csináltam még boss harcot.

2021. ápr. 17. 20:00
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Milyen iskoláid vannak ehhez? Az ma már egyre inkább csak anekdóta (és egyre ritkább), hogy releváns képzés nélkül felvegyenek valahova rendes helyre programozónak. Egyre több helyen nézik az iskolákat is. Mert rengeteg dolgot nem (nagyon ritka kívétel létezik, és az ide válaszolók nagy része azt hazudja magáról, hogy ő ebbe a ritka kivételbe tartozik) lehet megtanulni autodidakta módszerekkel. Egetrengető szamárságok rögzülnek be rosszul. Ezért nézik már legtöbb helyen a képzéseket. Persze ez nem a "Pató Pál és társa halogató Bt." aki az utolsó utáni pillanatban felvesz 20 programozót, hogy akkor talán elkészül a projekt a határidőre, mindegy milyen minőségben, csak ne kelljen túl sok kötbért fizetni.
2021. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Milyen iskoláid vannak ehhez?"


Csak egy 2 éves OKJ-s képzés:D De a nagy részét magamtól tanultam (nyilván neten keresgélve).

2021. ápr. 17. 20:11
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Programozónak nevezhetünk valami noname KKV-nál dolgozó kóklert, meg egy Google machine learning engineert is.
2021. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ezzel már felvehetnek valahova, de nem túl kiemelkedő helyre.
2021. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!