Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találhatnék egy VPS-t...

Hol találhatnék egy VPS-t ahol futtatni tudnám a java kódomat?

Figyelt kérdés
Van egy szerveroldali java kódom, aminek annyi a dolga, hogy kezeli a klienseket, ill. továbbítja az üzeneteket a megfelelő klienseknek. Ez localhoston nagyon jól működik, viszont ki akarom próbálni élesben is. Hol tudnék egy olyan VPS-t találni, amin megtudnám azt csinálni, hogy elindítom rajta a Server kódot, és az folyamatosan fusson? Tehát fel tudjak rá csatlakozni a kliens gépemmel.

2021. ápr. 24. 02:56
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
2021. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a Hostingbázisnál van egy olcsó VPS-em, havi kőkemény 450Ft-ot fizetek rá, és a Szervernetnél van kettő, ott 1200Ft/VPS/hó.

Bár tesztcélokra tényleg elég lehet az ingyenes is.

2021. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Köszönöm a linket kettes válaszoló, sikerült megcsinálnom életem első VPS-ét!!
2021. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

#2, #3, #5, te skizofren vagy?

Ez a sajat referral linked, azert reklamozod?

2021. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg, az összes aloldalon reflinkes fosokat reklámoz (●'◡'●)
2021. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a piac VPS-ekkel. Én a DigitalOcean-t használom, de ha beírod a keresőbe, hogy VPS, egy halom másikat is ki fog adni.
2021. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget. Igen, tudom, hogy van egy halom VPS de nem fogok mindre felregisztrálni azért, hogy aztán kiderüljön, hogy nem megfelelő. Eddig kb. egyik VPS sem támogatta a java kód futtatását.
2021. ápr. 24. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kettes mit linkelt? Engem is érdekelne...
2021. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a kettes te félkegyelmű :)
2021. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a Szervernetes VPS-en - többek közt - Minecraft szervert is futtattam már, ami full Java. Igazából amelyik VPS-en Linux van, annál lesz OpenJDK is, az pedig tökéletes Java-hoz. Ha csak nem JSP-re gondoltál.
2021. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!