Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen skillekkel lehet...

Milyen skillekkel lehet Magyarországon jó munkahelyet könnyedén találni?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom php fejlesztőként (eredetileg Laravel + Vue.js állás hirdetés volt de a 2 év alatt 1 percet se kellett ezekkel foglalkoznom mert valami noname dokumentálatlan fostenger php keretrendszert kellett tovább bűvölni) és hobbiból a MEAN stacket tanulgatom.

Emellett érdekelnek még a DevOps-os technológiák is.

Szeretnék tovább állni a jelenlegi cégtől valami normálisabbhoz mert a jelenlegi egy kalapszar (2 főből áll, én és a főnök, mindent és mindenkit kispórol és legalább 5 olyan pozicció van rajtam ami nem egy programozó feladata ellátni és persze ugyanannyi fizetésért).

Sajnos a nagy érdeklődésem a programozás iránt egyik nagy hátránya, hogy sok technológiát elkezdek megtanulni de egyiket se tanulom meg igazán mert nincs vele célom.

Pl. elkezdtem a laravel-t tanulgatni 2 évvel ezelőtt és így, hogy a munkámban nem tudtam hasznosítani, plusz tapasztalatot se szereztem, és az a 2 éve megszerzett tudás is elévülhetett.

Mivel nem volt lehetőségem soha egy senior fejlesztőtől tanácsot kérni így azt se tudom milyen szinten lehetek pl. a php-val.

Szóval lényegében a kérdésem az-az lenne, hogy milyen techstacket érdemes tanulni ahhoz, hogy egy olyan céghez mehessek ami nem 2 főből fog állni és nagyrészt ténylegesen csak a programozással kell majd foglalkoznom.

Még annyit tennék hozzá, hogy azért maradtam eddig ennél a cégnél mert full távmunka, olyannyira, hogy még egyszer se találkoztam a főnökömmel a 2 év alatt, és mivel én egy kis falucskába élek ahol a legközelebbi nagyváros is legalább 1 órás út ezért ez egy elég kedvező állásnak tűnt még akkoriban.



2021. ápr. 27. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nezd meg szamodra szimpatikus cegek allashirdeteseit es lathatod, hogy mit kernek.

Ehhez felesleges volt kerdest kiirni.

2021. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Annak nincs köze a programozáshoz, jó business skillek kellenek hozzá.
2021. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 mármint mihez?
2021. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!