Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék egy bizonyos...

Hogyan tudnék egy bizonyos összegű BCH fizetést integrálni a weboldalamba úgy, hogy Bitcoinból kérje be az összeget ne $-ból?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon [link] van arra lehetőség, hogy a payment request-nél megadjam az összeget, de itt csak dollárt tudok megadni, én viszont bitcoinba szeretném megadni az összeget.

2021. ápr. 29. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A bch az bitcoin cash... Kevered a szezont a fazonnal...

Wallet adresst tegyel ki es arra kerd be h x coint kuldjenek. Nem olyan nehez leprogramozni se, mindenkinek szepen generalsz egy tranzakcio azonositot es megkered hogy adják meg az adresst ahonnan kuldik. Szoval csak annyi adatot kersz be hogy milyen walletbol utal, ki, es figyeled h a te adressed kap-e toluk annyit amennyit kertel... Ha igen es megvan 1-3-5 confirmation akkor minden cool.

2021. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem keverem, csak nem írtam le érthetően. Időközben megoldottam. Köszönöm.
2021. ápr. 30. 23:48
 3/3 anonim válasza:
Hogyan?
2021. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!