Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JSON-ben hogy adom meg a fájl...

JSON-ben hogy adom meg a fájl helyét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! fontos hogy a json-ben benne legyen egy iszonyat hosszú string, de mivel hosszú ezért laggolni kezd tőle a json fájl


eddig ezekkel próbálkoztam:

"string":"F:\\Work\\string.txt"

"string":{"$ref": "file:/string.txt"}


de egyik sem működik és a neten nem találom ahol leírják hogy hogyan tudom megadni, ha valaki tudja nagyon megköszönném!



2021. máj. 7. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A JSON csak egy szöveges adatfájl, nem tud "laggolni" - jelentsen az bármit. ;/

Inkább az a kérdés, hogy miben használnád fel ezt a JSON-állományt?

2021. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha egy elérési utat tárolsz el a JSON fájlodban, akkor abba soha sem ágyazódik bele az iszonyat hosszú stringed... Azt a sztringet neked külön be kell töltened az elérési úton lévő fájlból, különben a programodban nem fogod tudni használni.
2021. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Bocsi úgy értettem hogy maga a text editor, lényegében van egy hosszú json fájl amit egy weboldal tölt be, ebben a json fájlban texturák vannak base64 formátumban, így elég gyorsan tölt be, de mivel túl hosszú már így is a fájl ezért külön akartam szedni több fájlra, mert a html elég lassan tölti be a több millió karaktert.


#2

rendben köszönöm :(

2021. máj. 7. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A JSON nem tud linkeket kezelni, ha arra gondolsz.
2021. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

"mert a html elég lassan tölti be a több millió karaktert."


Az fasza.

Tákolni tudni kell.

2021. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 másik fájlbol tervezem betölteni a jsonbe a hosszú stringet


#5 nem is tudod miről van szó de már bele kell szólni :D bár konkrétan le is írtam hogy base64 formátumban van egy csomó textura... gondolom nem a szemedért szeretnek :D

2021. máj. 8. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!