Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van aki jártas Jupyter noteboo...

Van aki jártas Jupyter notebook használatában? Egy feladat megoldásában kellene segíteni.

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok megoldani egy feladatod. Minden segítséget szívesen fogadok. Aki tud segíteni, azzal felvenném a kapcsolatot.

Előre is köszönöm!



2021. máj. 17. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Inkább írd ki ide a kérdésed. Ez a honlap már csak így működik.
2021. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem hinném hogy bárki is annyira fontosnak tartana,hogy felvegyék egy idegennel privátban a kapcsot azért hogy a te gondjaiddal foglalkozzon viszont ha kiírod mi a gond akkor segíteni fognak ha valóban segit vársz és nem azt, hogy megcsinálják helyetted.
2021. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zozo256 ***** válasza:
79%
Én írtam neki privátot, és simán megcsinálom neki a nulláról ingyen, ha egy 10-15 perc alatt meg tudom. Nyenyenye :D
2021. máj. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek hihetetlen,hogy ilyen is létezik.
2021. máj. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

"Én írtam neki privátot, és simán megcsinálom neki a nulláról ingyen, "


Nálam néhány használt zokni, meg alsógatya van. Azokat kéne kimosni. Hamar megleszel vele.

2021. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zozo256 ***** válasza:

Huh, mosni nem szeretek, de kódolni igen.

Meg ha nekem tényleg 5-10 perc megcsinálni valamit, amitől más napokat szenvedne, akkor mért ne? Engem ilyen érvek, hogy "akkor nem tanul belőle semmit", meg "nehogy már így legyen diplomája" azok hidegen hagynak :D

2021. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

"akkor nem tanul belőle semmit"

Akkor van fejlődés ha ő próbálja használni a fejét nem pedig mások helyette. Sok válaszadó igaznak tartsa ezt ezért segítséget nyújtanak ahelyett,hogy szájukba tolnák a sült galambot. Ebből kifolyólag úgy gondolom,hogy te nem segítesz a kérdezőnek hanem próbálod átvenni a helyét csak mert neked örömet okoz az,hogy valszeg többnyire könnyű feladatokat oldhatsz meg amit majd meg is köszön neked a végén és kapsz egy dupla endorfin csomagot.

2021. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

>Engem ilyen érvek, hogy "akkor nem tanul belőle semmit", meg >"nehogy már így legyen diplomája" azok hidegen hagynak


Na, ez a baj, látod.

2021. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zozo256 ***** válasza:
7# Ezt egész jól leírtad, valószínű így van.
2021. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére sikerült magamnak megoldanom. De nagyon szépen köszönöm a segítő szándékot.

Senkitől nem vártam el, hogy helyettem csinálja meg. Bőven elég lett volna, ha elmondja, hogy hol hibáztam. Dolgoztam eleget a feladattal, csak egy hiba miatt nem jött ki a kívánt érték. Mivel nem tudtam, hogy hol a hiba, ezért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki tud segíteni.

2021. máj. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!