Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet egy TypeScript...

Hogyan lehet egy TypeScript kódot le buildelni böngésző számára?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni egy library-t amit belehet akár húzni egy CDN-ről is böngészőbe.

Webpack-el kínlódok lassan 5 órája, hogy le tudjak generálni egy olyan bundle-t amibe benne van a dependency és működik böngészőben.

A kód amit leszeretnék buildelni:

import { v4 as uuidv4 } from "uuid";


export default class Hello{

constructor(id?: string){

console.log("Hello " + id ?? uuidv4());

}

}


Van, hogy a teljes osztály kimarad a webpack által generált bundleből és van, hogy full üres.

Az, hogy mi, hogy van beállítva jelenleg nem szívesen írnám le mert már szétbarmoltam ennyi idő alatt a tsconfigot meg a webpack configot is úgyhogy inkább az érdekelne, hogy 0-ról hogyan lehet felhúzni egy ilyen library-t ami használható node-ban és böngészőben is.

Stackoverflow-ot széttúrtam ott nem sok segítséget találtam ezzel kapcsolatban, google-be volt egy két step-by-step tutorial de azok se segítettek túl sokat.

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 11. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2021. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!