Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Adatszerkezetek és algoritmuso...

Adatszerkezetek és algoritmusok zh-ban kérek segítséget. Mi a programkódja a következő feladatnak?: (C#)

Figyelt kérdés

1. Hozzon létre egy húsz elemű egész számokból álló tömböt, melyet töltsön fel véletlen egész számokkal!

2. Írjon függvényt/eljárást, amely a tömb páros elemeit összeadja!

3. Írjon függvényt/eljárást, amely a tömb legnagyobb elemének indexét adja vissza!

4. Rendezze a tömb elemeit csökkenő sorrendbe!

5. Vegyen fel egy 16 egész elemből álló négyzetes mátrixot, és számítsa ki a mellékátló alatti elemek összegét!



#programozás #programkód #C# #adatszerkezetek és algoritmusok
2021. jún. 23. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítséget kérsz, hanem megoldást ezekre a halál egyszerű feladatokra. Évek óta nem láttam C# kódot, de a ZH időtartama elég lenne mindent kiguglizni. Ez neked tényleg ennyire megerőltető?
2021. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
F.xnak jársz egyetemre, ha nem akarsz tanulni? Ezek béke feneke alatti -1-es szintű feladatok. Nem para, ha nem izgat a programozás, csak akkor keress olyat, amit szeretsz csinálni, ne rabold más és a magad idejét.
2021. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Elfelejtetted leírni, hogy mennyit fizetsz.
2021. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jársz egyetemre, hogy tanulj. Próbálkozzál legalább...
2021. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább iratkozz ki.
2021. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A véletlen egész számokban segítek:

[link]

2021. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A középsuliban adnak a 10-11-es infószakos tanulóknak ilyen feladatokat. Egyetem ez még semmi.

Ráadásul abból tanulsz, hogy magad próbálkozol, nem abból, hogy más megcsinálja.

Nézd át a programozási tételeket, azok rengeteget fognak segíteni.

2021. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom (remélem) nem infós szakon van. Ilyen komoly algoritmusok BME villanymérnök szakon is az első pár hétben lemennek.
2021. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a neten megoldják neked azzal az a baj hogy nem fogod tudni. Erről az jut eszembe hogy nekem anno zh -n hülyén tették fel a kérdést és a feladat egyik felére csak számítottak de leírva nem volt. Úgy hogy csak azt csináltam meg ami le volt írva. Elsőnek csak vakarták a fejüket hogy végeztem gyorsan, majd hogy ez meg ez hiányzik... Mondom kellett volna? Mert hogy nem volt a feladat része... Végül is igen, nem volt a feladat része. 5 -st kaptam rá de azért szóltak hogy máskor kérdezzem meg hogyne legyen félre értés. Legközelebb le volt írva minden részletesen :D
2021. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!