Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Shakes and fidgetre van...

Shakes and fidgetre van működő gomba hack?

Figyelt kérdés
Szeretnék valahonnan gombáthoz jutni de nem találom fairnak hogy aranyárba adják, de szó szerint, 32 000 forintot elkérnek 3600 gombáért, azzal lehetne kezdeni valamit kb. Lehet valakinek ez csalás vagy nem szimpi de semmiképp se tartom korrektnek a készítőktől se. :/ Ha esetleg valaki segítene ebben vagy mutatna egy működő gomba addert azért nagyon hálás lennék. *Magyarszerver S17*

2021. jún. 27. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nincs.


Oké hogy ez csak egy játék, de most képzeld el ezt a rendszert, hogy valami hackkel csak úgy hozzá férsz és valam fizetéshez kötött dologhoz jutsz anélkül hogy fizették volna. Akkor ennyi erővel olyan "hacket" is kereshetnél a neten, amivel a bankszámládra "hackelhetnél" végtelen pénzt és akkor abból már vehetnél gombát is, vagy akármi mást. értem?


Nincs ilyen működő hack. :D

2021. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Kétféle hack van:

- az egyikkel ellopják a fiókod, kicsalják a tárgyaidat, vírust szedsz össze

- a másikkal bannolják a fiókodat csalásért


Ha zavar a P2W üzleti modell, ne játssz ilyen játékokkal, vagy marad a grindolás. Netes játékoknál egy csalás sem működik, mivel a fiókod adatai egy távoli szerveren vannak eltárolva, amihez nem fér hozzá semmi. Vagy ha megpróbálja, a rendszer detektálja hogy a semmiből hirtelen olyan cuccaid lettek, amihez semmilyen tranzakció nem tartozik, és megy a permaban. De akkor meg azért jössz ide sírva kérdést kiírni, hogy kitiltottak, most mit csináljak...

2021. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
GTA 5nél pl volt hack, és undetected. Ezért se értem hogy ha a Rockstar kiadó ezt nem tudja megállítani, akkor egy shakes and fidget miért ennyire hacker biztos. Egyébként meg azért mert P2W valami még nem kell pofátlannak is lenni mellé, 32K forintot még egy komolyabb játék se húz le az emberttől. Ha kibannolnak az meg már az én bajom, de tudtommal most se ,,sírtam" csak kérdeztem, szóval idk milyen felfogás alapján ítélkeztél e felett.
2021. jún. 27. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

a GTA-ban elég sok szerver erőforrásba kerülne ha bizonyos hackeket szűrni akarnának, itt viszont nem annyira nehéz megvédeni


GTA-ban legalább nincs olyan hack pl amivel téged tudnak irányítani, teleportálni stb, mert jó esetben a rockstar ellenőrzi a csomagokat, de lásd pl Among Us ahol a nevedben szavazhatnak, kickelhetnek, írhatnak a chatbe stb.....


visszatérve az eredeti témára, ha létezne ilyen csalás, akkor sem terjeszteném, sőt azon lennék, hogy minél hamarabb tiltva legyenek azok akik használják, akár a komolyabb összegeket elcsalókat még bírósági perekre is lehetne vinni ami teljesen jogos lenne

2021. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

GTAban is van ilyen hack amivel tudnak teleportálni stb. Ismerősöm is csinálta és semmit se kapott érte, azóta abból a modból már ezt kivették mert látták hogy nagy a lebukás esélye, így már csak coint és XP-t tud addolni magának. GTAban rengeteg csalás van, gépfegyverből kocsikat lősz ki stb.


Shakesre visszatérve kár, mert amúgy nem azzal van a baj hogy pénzért adják, de 32Kből megveszem a fél Rainbow six siege-t pl.Vagy még lehetne még sorolni pár dolgot. Köszönöm a segítséget azért!

2021. jún. 27. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ha valamelyik játékban eljutsz oda, hogy inkább csalni akarsz az már rossz


inkább keress más szórakozást és erre csak néha nézz rá és úgy told, ne akarj csalni és ne fizess, csak néha-néha ránézős játék legyen


én is toltam régen, tud szórakoztató lenni, csak nem jó túlzásokba esni

2021. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs nekem időm leülni GTA-zni vagy hasonló, ezért szeretem ezt a játékot mert elindítom és megy magától, de mégis lehet úgymond versenyezni. Csak valaki aki nem fizet semmit mint én az soha az életbe nem lesz olyan mint aki fizet érte.
2021. jún. 27. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg csak fizess érte, ha te a játékbeli vagyonban méred azt, hogy vagy-e valaki 🤦‍♂️
2021. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet valakinek ez csalás vagy nem szimpi de semmiképp se tartom korrektnek a készítőktől se"

Mert az aztán nagyon fair, ha te "hack"-elsz. Ha ezt a szót nem volnál képes értelmezni: az ilyen csalásokkal konkrétan a rendszert vernéd át, tehát ez meg velük szemben nem lenne fair.

Én úgy tudom, hogy pl. régen a MesterMC-nél volt valamilyen bankkártyás fizetéssel kapcsolatos bug, amivel ingyen juthattál játékon belüli tartalmakhoz (ez már javítva lett).


Ezek a játékok ilyenek. Fogadd el, hogy a cégeknek nem a szórakoztatás a célja, hanem a minél jobb üzlet kialakítása.

2021. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok,

Ha esetleg vagy olyan ügyes, hogy feltörd az adatbázisukat, akkor lehetséges lenne, de gondolom nem akarsz éveket bajlódni, hogy utána emiatt keljen ülnöd (mármint böriben).

2021. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!