Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Rendszerhiba vagy fejlesztésbő...

Rendszerhiba vagy fejlesztésből adódó kisebb elírás vagy kód lezárás nem direkt elfelejtése miatt nullázódott a válaszok száma a statisztikában és eltűnhet kategóriánként a százalékok jelzése, hogy mennyi százalékban hasznos a válasz?

Figyelt kérdés

Rendszerhiba vs programkód elírás? Melyik a sanszosabb szerintetek akik már nagyok programozásban? Csak mert a globális százaléknál megvan minden csak a kategóriáknál tűnt el a százalék. Bár én leginkább csak kódolni szoktam leíró nyelvet és még csak tipegő vagyok, de szakmailag érdekel a programozás is.


Szoktam csekkolni a válaszaimat leginkább állat kategóriába hogy mennyi százalékban hasznos mert ebből is tudok következtetni szakmailag mert már rég tanultam azt a szakmát és nekem ez egyfajta statisztikai visszajelzés.Már több mint 2000 kérdésre sőt talán több mint 10000 ezer kérdésre adtam választ és most csekkoltam és lenullázódott a statisztikában a válaszaim számának számlálója és eltűnt az elejéről a százalék is hogy mennyi százalékban hasznos. Nem érdekel amúgy, nem a helyezés miatt kérdem csak mivel én tanultam a szakmát nagyon rég nekem ez egyfajta visszajelző egyfajta segítség volt hogy van akinek tudtam segíteni pláne a százalék statisztika ami el is tűnt a táblázatból mindenhonnan. Tudom ez sem garancia mert valaki aki a helyezés miatt válaszol az is kerülhet az élre kevésbé hasznos válasszal ha a közvélemény pacsizta a válaszát csak nem értem hogy hova tűnt a válasz statisztikám és a válaszaim száma. De ahogy nézem az elsőnek is nulla válasza van és valakinek minuszba vannak a válaszai sőt mindenkinek nulla és pár embernek -5 és -10. Szakmailag is érdekel. Vajon fejlesztik a gyk-t és elírtak véletlen egy kódot vagy egy vesszőt hogy minden válasz lenullázódott minden válaszadónak nem csak az állat kategóriába vagy valamilyen rendszerhiba inkább? Pl. az értékelés össze is van csúszva a táblázatban a szavazással szerintetek a stíluslapon nincs beállítva sortáv vagy valamelyik kód felülírta ezt a sortáv kódot?



#rendszerhiba #fejlesztői fáradtság #programkód elírás #nagyon meleg van
2021. jún. 28. 07:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ezer a 10000 után elírás. 😄
2021. jún. 28. 07:03
 2/3 A kérdező kommentje:
Mobil változatba van összecsúszva csak az értékelés a szavazással. Most csekkoltam. A responzivitás hiányos? Mobil változatba se szabadna összecsúszva lennie, ha teljesen responzív dinamikus oldalnál nem csak statikus oldalnál, nem?
2021. jún. 28. 08:26
 3/3 A kérdező kommentje:
A százalék már megvan, reggel mobilon el volt tűnve.
2021. jún. 28. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!