Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni játékokat írni, programozni telefonra?

Figyelt kérdés

C#-ban, Java-ban vagy akár Pascalban?

Tudom, tudom, hogy nem egyszerű és sokat kell hozzá gyakorolni.. De egy elszánt embernek mégis mennyi időbe telne?



2021. aug. 19. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

245 óra, 41 perc és 30 másodperc.


De ha kimész wcre több is lehet.

2021. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha van a célra egy millád, akkor én vállalom, hogy hat-nyolc hét alatt kiképezlek, feltéve ha elég jól birod a verést.
2021. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A unityt ingyen letoltheted/hasznalhatod, rengeteg kezdoknek szolo tutorial van szakemberektol is hozza, olyan is, ahol a teljes jatekot A-tol Z-ig elkeszitik. Banalis jatekokat keszithetsz eleg hamar, es eleg egy kozepes szintu programozoi tudas.
2021. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha valami egyszerű játékban gondolkozol szerintem az 1 év reális. Nagy része a tanulással menne el, ami ideális esetben abból állna, hogy több apró játékkal próbálkoznál tutorialok alapján. A probléma legtöbb esetben azzal van, hogy az 1 év alatt nincs bevételed, ha pedig munka/iskola mellett csinálod több lesz mint egy év. Ha már tudsz programozni akkor azért más a helyzet, kevesebb is elég. Ha nem tudsz én nem C# meg Java-ban gondolkoznék, hanem inkább Godot vagy valami HTML alapúban.
2021. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen alapjaid vannak, mennyire jók a készségeid hozzá


Én pl pár hét alatt összeraktam egy egyszerű "játékot" Unityben, de csináltam komolyabb munkákat is benne


de ha mondjuk 1 sudokut, kártyajátékot vagy ilyesmi egyszerűt akarsz arra simán elég a böngésződ is HTML CSS Javascript, mondjuk pár hét alatt elsajátítható az a szint amivel már játszható verziót tudsz csinálni

2021. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!