Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 1 év (részmunkaidős) szoftverf...

1 év (részmunkaidős) szoftverfejlesztői tapasztalattal milyen fizetésre számíthatok? Mennyire nézik ezt hogy ez az 1 év tapasztalat nem teljes munkaidővel volt meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire szoktak utánnanézni a cégek, hogy amit elvárnak vagy beírok cv-be 1 év az most valójában hány óra, mivel nekem gyakorlatilag fél évet jelent ez.

Az ismert/eddig használt technológiák pedig: Git, GitHub, React, GatsbyJS, Laravel, Flutter, Bootstrap, SCSS

egyetemen eddig tanult: Java, C++

Szóval 1 év (20 óra/hét) munkatapasztalat + 2 év proginfó nappali tagozat

Ezzel kb milyen órabért lehet elkérni/elérni kb?


2021. aug. 21. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
*ásít*
2021. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Juniorként 5-600 bruttó lehet reális ilyen stackkel.
2021. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Hallod, kérdező?


Ez a thread a programozással és nem az állásokkal meg jövedelmekkel kapcsolatos kérdések gyűjtőhelye.

Az itt megfordulók minimum háromnegyede két percet nem dolgozott életében programfejlesztőként, de ha mégis akad egy-két ilyen, akkor sem bír relevanciával a válaszuk, mert nem ők fognak alkalmazni, ha fognak, hanem egy munkaadó.

2021. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en kereken 500-zal kezdtem szakmai gyak utan. A reszmunkaido nagyobb cegeknel lehet problema, ahol van rendes background check.
2021. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%

A legfontosabb, hogy ne hazudj a CV-ben, mert személyes interjún úgyis minden kiderül, mert rá fognak kérdezni. Simán írhatod, hogy 1 évig voltál az előző cégednél heti 20 órában, és ezzel valószínűleg úgy fognak rád tekinteni, mint akinek valódi munkatapasztalata nincs, de gyakornokként már dolgozott (főleg, ha gyakornoki poziban is vagy). Amivel nincs semmi baj, mert az elején ennél többet nem sokan tudnak felmutatni.


Ettől függetlenül ahogy a fentiek is írták, 40 órában a Br 500 teljesen reális (én is kb. ennyivel kezdtem egyetem után), ha pedig nagyon jól eladod magad, akkor szerintem a 600 is elképzelhető.


Lényeg, hogy ne próbáld meg azt elhitetni, hogy C++ban vagy Javaban van egy év tapasztalatod, mert tanultad egyetemen.

2021. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!