Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki egy menő, jól kereső...

Aki egy menő, jól kereső informatikus akar lenni, annak milyen színű matematikai tudás kell?

Figyelt kérdés

Programozó, szoftverfejlesztő, vagy mérnökinformatikus egy menő cégnél bruttó 1,8 millió Ft-os fizetéssel.


Akinek gimnáziumban 4-es legjobb a matek tudása, az kevés egy ilyen karrierhez?


2021. aug. 23. 23:26
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
90%

Most olvasom hogy külföld a cél. Akkor meg mire ez a sok cigány kerék?


Számok össze hasonlíthatóak, de hogy milyen életet tudsz bellőlle élni az nem. Adott országnak a megélhetési viszonyaihoz kell mérni.

Külföldön kezdőként se téma az 500 nettó HUF mert hogy abból lehet felkopik az állad. Ország, helyzet és pozíció függő.


Így meg tökéletesen összevethetetlen és nem is érdemes foglalkozni vele...

2021. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
51%
Sem ebben az országban, sem máshol nem valószínű, hogy valaha is ennyit meg fogsz keresni. Mielőtt komolyabb fizetést kapnál, te még gyakornokként fogsz dolgozni éveket, ahol nem kapsz sokkal többet a minimálbérnél.
2021. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

en brutto 1.5m koruli osszegert dolgozok be most (arfolyamtol fuggoen), ez sima React-os webfejlesztes es bar nagy-nagy ritkan van, hogy kell egy kis matek is, egyaltalan nem szukseges, de tenyleg, netto nulla

egyebkent hozzatennem, hogy nekem ez az elso munkam, de annyi hobbiprojektet halmoztam fel ezt megelozoen, mar az egyetemi evek alatt is, hogy egybol mentem senior pozicioba :D szoval rohejes, de ilyen is letezik, bar tenyleg nem jellemzo

2021. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
#33 folyt, persze kulfoldi cegrol van szo, itthon nem nagyon van olyan, aki ezt ki tudja fizetni
2021. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
#34 marmint ugy erted magyar tulajdonu ceg nincs olyan? Mert van itthon rengeteg (kulfoldi tulajdonu) ceg, amelyik brutto 1.5+ milliot ad senior szinten.
2021. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
#35 Van magyar tulajdonú is, külföldi is de nem sok van. Nem nagyon van értelme Magyarországon bármit csinálnia ha nyugaton is meg van nem sokkal több ből, ráadásul magyar adó terhelés miatt eleve jelentősen kevesebbet is kap meg az ember...
2021. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
50%

Hogyne lenne sok? Kapasbol tudok sorolni 10+ ceget (lehet 20-at is tudnek), akik 1.5+ bruttot adnak senior szinten.

Vagy mit ertunk sok alatt? Nem tobb szaz, valoban.

2021. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
#37 10+ Az zsír, lemaradtam, én max 5 re tippelnék. Ebből max 2 magyar.
2021. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
62%
Azért külföldön br 1.5m fizetés SENIOR pozícióban elég karcsú, ha kint kell élned és nem itthonról végezhető
2021. aug. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
33%

"Azért külföldön br 1.5m fizetés SENIOR pozícióban elég karcsú, ha kint kell élned és nem itthonról végezhető"


Miért lenne karcsú?

Nettó egy milla fölötti kereset nyugaton is elég szép pénz.

2021. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!