Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi baja ennek a linux VPS-nek?

Mi baja ennek a linux VPS-nek?

Figyelt kérdés

[link]


Telepíteni akartam a CentOS Control panelt egy friss REHL 7.9-re és mindig valami baja van. Más szolgáltatónál mindjárt ment...


Oracle Linux 7.9 a rendszer


2021. aug. 29. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Oda van írva, hogy mi a probléma, mit jelent és mit csinálj. Miért üzemeltetsz VPS-t, ha nem értesz hozzá?
2021. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Googleztam, de semmi normális válasz nem volt.

Repository-t is átírtam de akkor meg: [link]

2021. aug. 29. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy a repó nem elérhető. Nézz utána, változott-e címe, karbantartás van-e, vagy hasonló dolog. A lényeg, hogy momentán a forrás, amiből telepíteni akarsz, nem létezik.
2021. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A hibaüzenet alapján ARM alapú (aarch64) szervered van, de a CentOS Web Panel csak x86_64-t támogat.
2021. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az értelmes választ! :) Csodálkoztam is hogy mindent ugyanúgy csinálok ahogy pár éve és mégse megy...

Hát akkor így nem tudom mit csinálok egy "ekológiai" csóri CPU-val ami semmire nem jó...

2021. aug. 29. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!